Ekstremalnie skuteczne kampanie

GOOGLE ADS | MICROSOFT ADS (BING) | CENEO ADS | ALLEGRO ADS | META ADS | POZYCJONOWANIE

Specjalizujemy się w e-commerce.
Naszą przewagą jest autorska technologia: Sembot Ads Suite czyli perfekcyjny feed i zaawansowane architektury kampanii dla tysięcy produktów z pełną kontrolą budżetu na poziomie pojedynczego produktu.

Zaufało nam ponad 150 sklepów z różnych branż

O pracy dobrej agencji świadczą jej wyniki

Niech zatem do rozpoczęcia współpracy przekonają rezultaty i opinie Klientów.

Case 1

E-commerce: Skupszop.pl – marketplace książek nowych i używanych

Efekt: Aż 4-krotny wzrost przychodu w 16 miesięcy

Opinia klienta:

Zarządzanie dużą ilością produktów, wymaga precyzji i powtarzalności. Prowadzenie kampanii, wspomagane automatyzacją okazało się rozwiązaniem jakiego szukałem. agencja.com / sembot.com to solidny partner, którego polecam.

Michał Węgrzyn

Członek Zarządu SkupSzop.pl

Case 2

E-commerce: duzylolek.pl – sklep z odzieżą dla panów o słusznych rozmiarach

Efekt: Prawie 5-krotny wzrost przychodu w 12 miesięcy

Opinia klienta:

Rozpoczęcie współpracy z agencją pozwoliło na dynamiczny rozwój naszego sklepu. Duża część przychodów sklepu jest generowane dzięki kampaniom Google Ads. W każdym miesiącu dostajemy kompletny raport z wynikami kampanii, Polecam agencję jako profesjonalnego partnera do współpracy.

Dariusz Czyszczoń

duzylolek.pl

Case 3

E-commerce: armatura sanitarna i systemy grzewcze

Efekt: 2,6 krotny wzrost przychodu w Google Ads w 20 miesięcy

Rekordowy miesięczny przychód: 1 388 000 zł
Przy ROAS: 4509%

Średni ROAS z ostatnich 6 miesięcy: 3 212%
Średni ROAS z ostatnich 12 miesięcy: 2 815%
Średni ROAS przed rozpoczęciem współpracy: 2 200%

Skalowanie przychodów Twojego sklepu to nasz cel

W 2020 roku obsłużyliśmy budżety w wysokości 200 milionów złotych, które wygenerowały ponad 1 miliard złotych przychodów dla naszych Klientów.

Większość przeanalizowanych przez nas kont ma krytyczne błędy, które prowadzą do wydawania znacznych środków na nieefektywne działania. Nie mówimy o kosmetycznej poprawie wyników o 10%, ale o poprawie nawet o kilkaset procent!

Bartosz Ferenc

Prezes Sembot.com | Agencja.com

Jak działamy?

Dlaczego my

Nasze przewagi

Jesteśmy skuteczni

Jesteśmy jedną z najskuteczniejszych agencji w obszarze performance. Mamy prawie zerowy churn rate w segmencie Klientów z budżetami powyżej 10.000 zł.

Rośniemy r/r o ponad 300% od początku istnienia firmy – głównie dzięki poleceniom. Osiągnęliśmy to niemal bez wydawania środków na marketing. Zatrudniamy obecnie ponad 60 osób.

Zgrany i ciągle rosnący zespół, stały napływ nowych Klientów i brak rezygnacji z usług, to dla nas powody do dumy i jednocześnie świadectwo naszej skuteczności i wiarygodności.

Jesteśmy firmą technologiczną!

Sembot Suite to marketingowy kombajn narzędzi, autorstwa naszych programistów. To fundament skutecznej pracy nad feedem i automatyzacja kampanii dla dziesiątek tysięcy produktów - z pełną kontrolą wydatków w oparciu o zaawansowane reguły.

Możemy zbudować świetne konto reklamowe w kilka minut - zamiast w kilka tygodni. Dzięki temu nasz zespół nie musi wykonywać żmudnej pracy i ma więcej czasu na optymalizację.

Ocena wyników też jest prosta: dostajemy szybkie powiadomienia, gdy na kontach dzieje się coś nie tak. Takie podejście poprawia wyniki Twoje i nasze.

Jesteśmy uczciwi

Być może ten punkt brzmi nieco osobliwie, ale działamy w branży borykającej się niestety ze sporym kryzysem zaufania.

Jak wszyscy dążymy do maksymalnej rentowności własnej działalności, ale robimy to mając - tak samo bardzo - na uwadze także zyski naszych Klientów.

W większości przypadków pracujemy w modelu podstawa + success fee od wygenerowanych przychodów. Dodatkowo pracujemy na umowach z krótkim okresem wypowiedzenia (30 dni).

Zarabiamy wtedy, gdy Ty zarabiasz.

Transparentny model współpracy

1000 zł za obsługę konta + 2% success fee

Nasza komunikacja z klientami jest prosta i szczera. Taki też jest i model rozliczenia.

Nasz podstawowy model współpracy, składa się z płaskiej stawki (flat fee) oraz premii za wyniki zależnej od wygenerowanego przychodu na sklepie. 

Przy rozpoczęciu współpracy obowiązuje jednorazowa opłata czyli set-up fee (2 500 zł), obejmująca pełną konfigurację kont analitycznych i reklamowych.

Podsumowując:

Szukasz skutecznej agencji dla swojego sklepu?

Dobrze trafiłeś! Porozmawiajmy o Twoim biznesie.

Umów się na krótką i niezobowiązującą rozmowę, aby poznać możliwości, potencjał i technologie jakie wykorzystujemy, aby osiągnąć przewagę dla Twojego sklepu.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.