Partnerzy

Nethansa to doświadczony zespół specjalistów, który dba o to, aby Twoja firma osiągała zyski na 8 europejskich rynkach Amazona oraz na Kaufland.de. Jest to możliwe dzięki połączeniu inteligentnych technologii ze wsparciem ekspertów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby umożliwiać i ułatwiać rozwój klientów na rynkach międzynarodowych. Platformy handlowe zachodniej Europy stoją przed Tobą otworem.

W ramach współpracy, Nethansa przygotowała pakiet korzyści dla klientów Agencja.com, dzięki któremu możecie bezpłatnie i niezobowiązująco:

– wykonać badanie potencjału sprzedaży produktów na wszystkich rynkach Amazon (dla dystrybutorów) opartą o Wasze produkty,

– lub odebrać konsultację w kwestii wprowadzania marki na Amazon (dla producentów).

Naszą misją jest dostarczenie firmom B2B i B2C usługi szybkiego i efektywnego pozyskiwania, a także prezentowania opinii klientów o firmie i produktach, dzięki czemu wzmacniają one swoją markę i budują zaufanie do swoich usług i produktów.

Zaufane.pl powstało w 2019 roku w Rzeszowie w partnerstwie technologicznym z eKomi – dostawcy niezależnego i zautomatyzowanego systemu zbierania i prezentowania opinii, bazującego na dokonanych transakcjach.

eKomi The Feedback Company jest europejskim liderem technologicznym w kategorii SaaS (Software as a Service) oraz jest Google Premier Partner.

Booste to impuls do rozwoju Twojego e-sklepu. Oferujemy finansowanie działań marketingowych dla sklepów internetowych.
Pożyczone pieniądze możesz przeznaczyć na działania marketingowe (w tym opłacenie faktur agencji marketingowych). Dzięki temu zwiększysz swoją widoczność w sieci.
Wsparcie otrzymasz w ciągu 24 godzin, bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności i bez ukrytych opłat.

Czym charakteryzuje się oferta Booste? 
Szybki proces – ofertę otrzymasz tego samego dnia od wysłania aplikacji online,  bez weryfikacji zdolności kredytowej i gwarancji osobistych. Dostęp do środków możesz otrzymać do 48 godzin.
Dla każdego klienta tworzymy wirtualną kartę, która zasilana jest środkami co tydzień 25 % wysokością pożyczonej kwoty. Kartą możesz opłacać działania w Google, Facebook, Allegro Ads i wiele innych. `
Aplikacja jest bardzo prostą, zajmuje zaledwie kilkanaście minut, wystarczy, że wypełniasz formularz online, podłączasz swój sklep do aplikacji Booste, razem z kontami reklamowymi (Facebook, Google) i to wszystko! Booste otrzymuje dostęp wyłącznie do odczytu danych.
Elastyczne spłaty – pożyczoną kwotę spłacasz co tydzień, a jej wysokość będzie zależeć od przychodów sklepu.
Nasze finasowanie nie zawiera zmiennych stóp procentowych ani dodatkowych i ukrytych kosztów. Płacisz tylko raz 7,7 % pożyczonej kwoty, a następnie spłacasz pożyczkę z przychodów swojego e-sklepu.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!