Facebook Ads

#leady   #kreacja   #sprzedaż #wyniki   #analiza   #testy

Wielkie słowa nic nie znaczą bez wyników

Podejście

Postrzegamy platformy social mediowe nie tylko jako miejsce do angażowania użytkowników. Zaawansowane opcje targetowania precyzyjnych grup docelowych dają ogromne możliwości.

Pełne zrozumienie potrzeb klienta twojego biznesu to fundament skutecznej strategii. Docieramy w odpowiednim czasie do odpowiednich osób z przekazem dopasowanym do specyfiki marki. Ale to nie wszystko. Optymalizujemy działania w czasie rzeczywistym w oparciu o zaawansowane metody testowe, obejmujące m.in. śledzenie kluczowych wskaźników efektywności. Celem naszych działań jest skuteczność i wynik.

Kampanie B2C i B2B

Z naszych doświadczeń – wiemy, że reklama na FB sprawdzić się może zarówno w przypadku bardzo specjalistycznych i niszowych startupów, jak i największych e-commerce.

A to za sprawą precyzyjnego targetowania i odpowiedniej metodologii iteracyjnego testowania skuteczności kreacji, komunikacji i targetowania. Dla B2B, dzięki kampaniom lead generation dostarczamy wartościowe kontakty, które w kolejnych etapach konwertują. Dla B2C Facebook to przestrzeń, gdzie e-commerce może rozwinąć skrzydła i w pełni wykorzystać potencjał i moc tej platformy społecznościowej. Odpowiedni przekaz dla odpowiedniej grupy docelowej – tak przygotowana kampania jest analizowana i optymalizowana, aby osiągnąć zakładane cele.

Lejek sprzedażowy

Funkcjonalności reklamowe platformy Facebook Ads umożliwiają stworzenie kampanii obsługujących każdy etap lejka sprzedażowego: od budowy świadomości, zaangażowania, po aktywację i generowanie leadów, sprzedaż oraz retencję. Dla każdego biznesu opracowujemy indywidualną strategię z optymalnym budżetem dopasowanym do celów, które kampania ma zrealizować.

Analiza i strategia

Przed rozpoczęciem działań analizujemy rynek, konkurencję, produkty, witrynę sklepu, weryfikujemy analitykę, zdarzenia, cele i konwersje, a także poprawność implementacji pixela śledzącego. Każdy element to część składowa do budowy sukcesu kampanii. Pełne zrozumienie potrzeb klienta twojego biznesu umożliwia zaplanowanie skutecznej strategii.

Dlaczego warto?

Facebook to niesamowite możliwości dla e-biznesów. Zaawansowane opcje ustawień kampanii w połączeniu z precyzyjnym targetowaniem wg rozbudowanych kryteriów i wykluczeń dają w efekcie ogromne pole do popisu dla doświadczonych specjalistów performance, obsługujących twoje kampanie.

➔ kampanie sprzedażowe

➔ pozyskiwanie leadów

➔ remarketing i retencja

➔ lookalike

➔ instagram

➔ promocja wydarzeń

➔ video ads

➔ grupy niestandardowych odbiorców

➔ promocja biznesów lokalnych

➔ promocja aplikacji mobilnych

Nasze przewagi

Całościowe spojrzenie na twój biznes

Należy pamiętać, że Facebook jest jedynie pewnym wycinkiem rzeczywistości – może być głównym kanałem komunikacji, a nawet sprzedaży. Ale perfekcyjnie sprawny biznes wymaga wielu, wzajemnie uzupełniających się działań. W dobie wszechobecnej informacji, gdzie użytkownik jest atakowany wielokrotnie komunikatami z każdej strony, tworzenie wielu punktów styku z marką na każdym etapie lejka sprzedażowego to konieczność. To twój biznes ma się wyróżniać, być zapamiętany i finalnie, wygrać z konkurencją, która też nie śpi.

Uczciwe podejście

Raporty i analizy opieramy na twardych danych. Nie chcemy wiązać długoterminowymi umowami, wiemy, że to wyniki i zaufanie mają świadczyć o wiarygodności i długofalowej współpracy. 

Pracuje dla ciebie dedykowany zespół specjalistów i strategów, do opieki i koordynacji komunikacji otrzymujesz dedykowanego Account Managera, z którym zawsze możesz porozmawiać o kolejnych pomysłach i rozwoju swojego biznesu.

Jedyną stałą jest zmiana

Platformy reklamowe takie jak Facebook czy Google charakteryzuje ciągły rozwój, a co za tym idzie także i zmiany, które wymagają stałej adaptacji i dostosowania strategii.

Użytkownicy nie mogą być “atakowani” cały czas tym samym przekazem, zmieniać musi się również i kreacja i komunikacja – odpowiednio dopasowana do etapu lejka sprzedaży: od budowy świadomości i wizerunku po fazę aktywacji i sprzedaży oraz retencji. Całościowe ujęcie ścieżki użytkownika musi znaleźć pokrycie w kampaniach, a także działaniach uzupełniających, które będą je wspierać – content, pr, pozycjonowanie itd.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!