O Agencji

Problemem w e-commerce jest sprzedaż i jej skalowanie

Prowadzenie skutecznego biznesu wymaga dogłębnej znajomości technik oraz metod, to tysiące godzin eksperckiej wiedzy, którą należy poznać, nie tylko w teorii, ale i praktyce. I tu odpowiedzią jest agencja.com – zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu oraz z wieloma imponującymi sukcesami na koncie, pozostaje do dyspozycji twojej i twojego biznesu.

Bartosz Ferenc 
CEO, agencja.com

Analityka i dane

Ponad 90% audytowanych przez nas kont Google Analitycs i Google AdWords zawiera krytyczne błędy w konfiguracji, co prowadziło do błędnego wnioskowania i skutkowało prowadzeniem nieefektywnych działań marketingowych.

Poprawne określenie celów i konfiguracja analityki to fundament, na którym opieramy budowę skutecznych lejków sprzedażowych w poszczególnych kanałach komunikacji. Dzięki temu mamy możliwość poprawnego weryfikowania hipotez realizowanych w iteracyjnych testach, znajdujących odzwierciedlenie w konkretnych liczbach.

Przywiązujemy do tego ogromną wagę, aby wiarygodność prób miała potwierdzenie w modelach statystycznych, co przekłada się na pewne wnioskowanie i dalsze działania optymalizujące i skalujące sprzedaż.

Twój holistyczny konsultant

Twój biznes analizujemy całościowo od pierwszego do ostatniego punktu styku. Tego rodzaju metodyka gwarantuje możliwość szybkiego i skutecznego skalowania startupu czy ecommerce.

Opracowując strategię mamy na celu dostarczyć wymierne wyniki w postaci wzrostu sprzedaży. Dobierzemy skuteczne, wielokanałowe i spójne kampanie, których rezultaty mają być mierzalne, dostarczając naszym analitykom cenne dane służące do maksymalizacji skuteczności budżetu, obniżenia kosztu pozyskania klienta, podwyższenia wartości koszyka.

Skuteczność priorytetem

W wielu analizowanych przez nas przypadkach sklepów internetowych za 80% sprzedaży odpowiada 20% produktów – ale wydatki reklamowe przeznaczane na promocję tych produktów z największym potencjałem to zaledwie 10% wartości budżetu.

Zatem 90% wydatków reklamowych przeznaczonych jest na produkty słabe i bez potencjału na generowanie wzrostów!

Fundamentem dla nas jest efektywne zarządzanie budżetem i optymalizacja nakładów na promocję tych produktów, które napędzają wzrost.

Ekspercka wiedza na Twoich usługach

Nasze korzenie to software, który budowaliśmy i tworzyliśmy na potrzeby działań performance, zaawansowane algorytmy oparte na AI, machine learning mające na celu poprawę skuteczności działań w Google Ads.

To zaprocentowało w wiedzy i doświadczeniu, jak automatyzować działania, jak je optymalizować szybko i wydajnie, tak aby generować kampanie o bardzo wysokiej skuteczności, a których to ręczne “wyklikanie” zajmowałoby dziesiątki godzin. Wygenerowanie tysięcy reklam produktowych w Google Shopping Ads czy reklam tekstowych opartych dla każdego jednego produktu to dla nas kwestia minut, a nie dni czy tygodni. 

Agile FLYWHEEL Framework

Tworzymy paradygmat zwinnego skalowania sprzedaży i marketingu, indywidualnie opracowany do specyfiki biznesu Klienta. Iteracyjny tryb pracy zapewnia elastyczność i stałe podwyższanie skuteczności, w przejrzystej metodologii opartej na analizie danych i monitorowaniu kluczowych wskaźników sukcesu.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.