O Agencji

Problemem 2022 roku w e-commerce jest sprzedaż i jej skalowanie

Prowadzenie skutecznego biznesu wymaga dogłębnej znajomości technik oraz metod, to tysiące godzin eksperckiej wiedzy, którą należy poznać, nie tylko w teorii, ale i praktyce. I tu odpowiedzią jest agencja.com – zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i marketingu oraz z wieloma imponującymi sukcesami na koncie, pozostaje do dyspozycji twojej i twojego biznesu.

Bartosz Ferenc 
CEO, agencja.com

Analityka i dane

Ponad 90% audytowanych przez nas kont Google Analitycs i Google AdWords zawiera krytyczne błędy w konfiguracji, co prowadziło do błędnego wnioskowania i skutkowało prowadzeniem nieefektywnych działań marketingowych.

Poprawne określenie celów i konfiguracja analityki to fundament, na którym opieramy budowę skutecznych lejków sprzedażowych w poszczególnych kanałach komunikacji. Dzięki temu mamy możliwość poprawnego weryfikowania hipotez realizowanych w iteracyjnych testach, znajdujących odzwierciedlenie w konkretnych liczbach.

Przywiązujemy do tego ogromną wagę, aby wiarygodność prób miała potwierdzenie w modelach statystycznych, co przekłada się na pewne wnioskowanie i dalsze działania optymalizujące i skalujące sprzedaż.

Twój holistyczny konsultant

Twój biznes analizujemy całościowo od pierwszego do ostatniego punktu styku. Tego rodzaju metodyka gwarantuje możliwość szybkiego i skutecznego skalowania startupu czy ecommerce.

Opracowując strategię mamy na celu dostarczyć wymierne wyniki w postaci wzrostu sprzedaży. Dobierzemy skuteczne, wielokanałowe i spójne kampanie, których rezultaty mają być mierzalne, dostarczając naszym analitykom cenne dane służące do maksymalizacji skuteczności budżetu, obniżenia kosztu pozyskania klienta, podwyższenia wartości koszyka.

Skuteczność priorytetem

W wielu analizowanych przez nas przypadkach sklepów internetowych za 80% sprzedaży odpowiada 20% produktów – ale wydatki reklamowe przeznaczane na promocję tych produktów z największym potencjałem to zaledwie 10% wartości budżetu.

Zatem 90% wydatków reklamowych przeznaczonych jest na produkty słabe i bez potencjału na generowanie wzrostów!

Fundamentem dla nas jest efektywne zarządzanie budżetem i optymalizacja nakładów na promocję tych produktów, które napędzają wzrost.

Ekspercka wiedza na Twoich usługach

Nasze korzenie to software, który budowaliśmy i tworzyliśmy na potrzeby działań performance, zaawansowane algorytmy oparte na AI, machine learning mające na celu poprawę skuteczności działań w Google Ads.

To zaprocentowało w wiedzy i doświadczeniu, jak automatyzować działania, jak je optymalizować szybko i wydajnie, tak aby generować kampanie o bardzo wysokiej skuteczności, a których to ręczne “wyklikanie” zajmowałoby dziesiątki godzin. Wygenerowanie tysięcy reklam produktowych w Google Shopping Ads czy reklam tekstowych opartych dla każdego jednego produktu to dla nas kwestia minut, a nie dni czy tygodni. 

Agile FLYWHEEL Framework

Tworzymy paradygmat zwinnego skalowania sprzedaży i marketingu, indywidualnie opracowany do specyfiki biznesu Klienta. Iteracyjny tryb pracy zapewnia elastyczność i stałe podwyższanie skuteczności, w przejrzystej metodologii opartej na analizie danych i monitorowaniu kluczowych wskaźników sukcesu.