Pierwsza w Polsce agencja AI-first

agencja ai first

AI: Optymalizacja, Automatyzacja, Skalowanie

Agencja.com to pierwsza w Polsce agencja performance AI-first, która wyznacza nowe standardy w dziedzinie reklamy online dla e-commerce.
Fundamentem naszych działań to innowacja, wykorzystujemy potęgę sztucznej inteligencji w autorskiej kombinacji technologii Sembot Suite i ChatGPT-4, dzięki czemu doprowadzamy kampanie dla sklepów internetowych do absolutnego mistrzostwa.

To my jesteśmy zmianą

W Agencji AI-first, jesteśmy pionierami w wykorzystywaniu sztucznej inteligencji do maksymalizacji wyników Twojej sprzedaży online. Nasza misja? Zapewnić Ci narzędzia i strategie, które nie tylko optymalizują Twoje kampanie reklamowe, ale także automatyzują procesy, oszczędzając Twój czas i budżet. Sembot Suite to innowacyjmy zestaw narzędzi, który daje pełną kontrolę w kampaniach dla tysięcy produktów – na poziomie pojedynczego produktu: analizy efektywności reklamowej, konkurencyjności cenowej, pozycji w wyszukiwarce Google czy analizie treści i danych kart produktu. W jednym miejscu łączymy wszystkie dane, aby efektywnie skalować sprzedaż.

Bartosz Ferenc 
CEO, agencja.com

Usługi Performance Marketingu, dopasowane do Twoich celów

Nasza oferta usług performance marketingu to więcej niż tylko standardowa agencja reklamowa. Dzięki naszemu podejściu „Ai-first”, dostarczamy Ci nie tylko wyniki, ale także pełną kontrolę nad każdym aspektem Twojej kampanii. Od personalizowanej optymalizacji produktu po analizę danych na poziomie pojedynczego produktu – zapewniamy Ci narzędzia i strategie, które napędzają sprzedaż i minimalizują przepalanie budżetu na nieefektywne produkty.

Przywiązujemy do tego ogromną wagę, aby wiarygodność działań miała potwierdzenie w danych, co przekłada się na pewne wnioskowanie i dalsze działania optymalizujące i skalujące sprzedaż.

Ponad 90% audytowanych przez nas kont Google Analitycs i Google AdWords zawiera krytyczne błędy w konfiguracji, co prowadziło do błędnego wnioskowania i skutkowało prowadzeniem nieefektywnych działań marketingowych.

AI kluczem do Sukcesu w E-commerce

Pełna kontrola, maksymalne wyniki

Opracowując strategię mamy na celu dostarczyć wymierne wyniki w postaci wzrostu sprzedaży. Dobierzemy skuteczne, wielokanałowe i spójne kampanie, których rezultaty mają być mierzalne, dostarczając naszym analitykom cenne dane służące do maksymalizacji skuteczności budżetu, obniżenia kosztu pozyskania klienta, podwyższenia wartości koszyka.

Skuteczność priorytetem

W wielu analizowanych przez nas przypadkach sklepów internetowych za 80% sprzedaży odpowiada 20% produktów – ale wydatki reklamowe przeznaczane na promocję tych produktów z największym potencjałem to zaledwie 10% wartości budżetu.

Zatem 90% wydatków reklamowych przeznaczonych jest na produkty słabe i bez potencjału na generowanie wzrostów!

Fundamentem dla nas jest efektywne zarządzanie budżetem i optymalizacja nakładów na promocję tych produktów, które napędzają wzrost.

Błyskawiczne uruchomienie zaawansowanych kampanii

Czas to pieniądz, kampanie dla dziesiątek tysięcy produktów: w kilka kliknięć

Rewolucjonizujemy sposób, prowadzenia kampanii reklamowych online. Dzięki naszej zaawansowanej technologii i doświadczeniu, generowanie tysięcy reklam produktowych w Google Shopping Ads czy reklam tekstowych dla każdego produktu to dla nas kwestia minut, a nie dni czy tygodni. Pozwól nam zająć się tym za Ciebie, abyś mógł/mogła skupić się na rozwijaniu swojego biznesu.

Skalowanie sprzedaży dla e-commerce

Tworzymy indywidualną strategię skalowania sprzedaży,  opracowany do specyfiki biznesu Klienta. Iteracyjny tryb pracy zapewnia elastyczność i stałe podwyższanie skuteczności, w przejrzystej metodologii opartej na analizie danych i monitorowaniu kluczowych wskaźników sukcesu.

Kontakt

Napisz czego potrzebujesz, a my dobierzemy rozwiązania i narzędzia.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!