Siła doświadczenia

Ponad 100 milionów złotych rocznie adspendów w kanale Google Ads i 100+ Klientów z różnych branż plasują Agencja.com w TOP5 największych agencji performance w Polsce.

Dla nas to dopiero początek drogi. Chcemy dostarczać wyniki i pomagać w rozwoju Twojego biznesu. Dlatego proponujemy tak rzadko spotykany model rozliczenia w oparciu o succes fee, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje cele biznesowe są naszymi celami.

Startupy

Rozwiązujemy problem skalowania biznesu. Zdobycie pierwszych płacących Klientów i weryfikacja modelu biznesowego w początkowej fazie rozwoju może nastręczać wielu kłopotów, którymi dla Ciebie zajmą się wyspecjalizowani eksperci z wielu obszarów: marketingu, sprzedaży, PR oraz contentu. 

Software House

Generujemy leady i domykamy proces sprzedaży, aż do momentu podpisania umowy. Sales Outsourcing to szybki sposób na pozyskanie klientów, przy tym eliminuje ryzyka rekrutacji (koszt i czas), nie wymaga długookresowego zaangażowania. W tej branży mamy sporą bazę kontaktów i wiele lat doświadczeń na rynku polskim i zagranicznym

E-commerce

Dynamiczny rozwój e-commerce to znakomita okazja, ale także i wiele nowych wyzwań. Specjalizujemy się w e-commerce, dostarczając sklepom kompleksowy zestaw usług performance w różnych kanałach: Google Ads, Facebook Ads, Amazon Ads, Allegro Ads. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w pozycjonowaniu, a także w obszarze content marketingu, social mediów czy PR, zależnie od potrzeb.

Usługi

Sektora usług lokalnych czy ogólnopolskich wspieramy pozycjonowaniem, optymalizacją witryny oraz reklamą w kanałach FB Ads i Google Ads. Budowa strategii contentowej i prowadzenie profili social mediowych stanowić może uzupełnienie, dzięki czemu możemy być partnerem w długofalowej perspektywie.

FinTech

Cyfryzacja rynku finansowego i usług finansowych to dynamicznie i stale zmieniający się sektor z ogromnym potencjałem rozwoju. Problemem dla biznesów działających na tym rynku jest sprzedaż i dotarcie do decydentów. Rozwiązaniem jest zewnętrzny dział sprzedaży z indywidualnie opracowanym procesem kwalifikacji, generowania i finalizowania leadów.

Dodatkowym wsparciem jest budowa wizerunku w mediach, na witrynie, blogu oraz na social mediach. Całość realizujemy w oparciu o dedykowaną strategię kompleksowych działań, dzięki którym osiągamy efekt synergii. Zapewniając skuteczność i wymierne efekty w postaci sprzedaży – zarówno na rynku polskim, jak i za granicą.

Marketplace

Allegro, Amazon czy Ceneo dla wielu sklepów to główne źródło dochodów. Poza sprzedażą organiczną, niezwykle ważnym elementem działań jest skuteczna reklama, bez której ciężko konkurować. Pomagamy zoptymalizować feed produktowy, opisy aukcji oraz tytuły aukcji, tak aby osiągać maksymalne efekty w kampaniach.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.