Siła doświadczenia

Ponad 100 milionów złotych rocznie adspendów w kanale Google Ads i 100+ Klientów z różnych branż plasują Agencja.com w TOP5 największych agencji performance w Polsce.

Dla nas to dopiero początek drogi. Chcemy dostarczać wyniki i pomagać w rozwoju Twojego biznesu. Dlatego proponujemy tak rzadko spotykany model rozliczenia w oparciu o succes fee, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twoje cele biznesowe są naszymi celami.

E-commerce

Dynamiczny rozwój e-commerce to znakomita okazja, ale także i wiele nowych wyzwań. Specjalizujemy się w e-commerce, dostarczając sklepom kompleksowy zestaw usług performance w różnych kanałach: Google Ads, Facebook Ads, Amazon Ads, Allegro Ads. Dodatkowo nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w pozycjonowaniu, a także w obszarze content marketingu, social mediów czy PR, zależnie od potrzeb.

Usługi

Sektora usług lokalnych czy ogólnopolskich wspieramy pozycjonowaniem, optymalizacją witryny oraz reklamą w kanałach FB Ads i Google Ads. Budowa strategii contentowej i prowadzenie profili social mediowych stanowić może uzupełnienie, dzięki czemu możemy być partnerem w długofalowej perspektywie.

Marketplace

Allegro, Amazon czy Ceneo dla wielu sklepów to główne źródło dochodów. Poza sprzedażą organiczną, niezwykle ważnym elementem działań jest skuteczna reklama, bez której ciężko konkurować. Pomagamy zoptymalizować feed produktowy, opisy aukcji oraz tytuły aukcji, tak aby osiągać maksymalne efekty w kampaniach.

Na Ceneo wykorzystujemy autorskie narzędzia, dzięki którym automatyzujemy i kontrolujemy bidowanie setek tysięcy produktów na optymalnych strategiach opartych na osiągnięcie założonego wyniku ROAS. Wszystko pod okiem eksperta.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!