Pozycjonowanie

#SEO  #SXO    #skuteczność   #optymalizacja   #analiza   #treść

Skuteczne i bezpieczne pozycjonowanie

Opieramy nasze działania pozycjonerskie na trzech mocnych filarach – SEO, content i UX – dopiero to połączenie umożliwia pełne osiągnięcie efektu sprzedażowego.

Ścisła współpraca działów SEO, content oraz UX to uproszczona ścieżka komunikacji, która pozwala na szybsze i skuteczne budowanie widoczności w Google, a co za tym idzie bardziej precyzyjne dotarcie do potencjalnych klientów i – w konsekwencji – zwiększenie współczynnika konwersji.

Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania, nie zasłonią się tajemnicą know-how, nie ukrywamy na co wydajemy Twój budżet. Zadbamy o to, abyś poczuł, że pracujesz z najlepszą agencją performance w Polsce.

Jesteśmy dla Ciebie. Tak po prostu.

Czym właściwie jest pozycjonowanie (SEO)?

Pierwszy raz o tym słyszysz? Spieszymy z odpowiedzią!

W maksymalnym uproszczeniu pozycjonowanie i SEO to zamienne nazwy, które opisują ogół działań zmierzających do zbudowania widoczności Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Poprzez odpowiednie prace na stronie, budowę zaufania w oczach algorytmów Google, optymalizację szybkości działania, właściwe treści – zwiększamy liczbę słów, na jakie pojawi się ona w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu potencjalny klient, zamiast do konkurencji, trafi do Ciebie.

Kto na górze, ten sprzedaje!

Poznaj wszystkie korzyści:

Dzięki pozycjonowaniu strony, precyzyjnie do osób zainteresowanych Twoją ofertą. Tu nie ma miejsca na przypadkowych gapiów! Poprzez odpowiednie dobranie słów kluczowych, połączonych z dobrą treścią sprzedażową, możemy “przekonać” odwiedzających Twoją stronę do dokonania konwersji.

 

Ruch organiczny jest jednym z najlepszych, a zarazem najtańszych źródeł pozyskiwania nowych klientów. Płacisz tylko za realne działania. Bez przypadkowych kliknięć.

Im większa liczba słów kluczowych, na jakie wyświetla się Twoja strona, tym częściej pojawia się ona w wynikach wyszukiwania potencjalnych klientów – to da Ci dobrej jakości ruch, który dzięki dobrym treściom przekujemy w wartościowe leady.

Częsta obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, sprawia że firma staje się bardziej rozpoznawalna, potencjalni klienci zgłębiając dany temat częściej trafią na stronę – a co za tym idzie możemy wykreować w ich głowach wizerunek eksperta i lidera branży. Przekłada się to również na zaufanie. Witryny obecne na pierwszych miejscach wyszukiwania są znacznie chętniej wybierane. 

 

Obecność na pierwszej stronie wyników wyszukiwania sprawia że docieramy tylko do klientów realnie zainteresowanych ofertą firmy. Nie ma tu miejsca na przypadkowe kliknięcia. Dobrze dobrane słowa kluczowe, potrafią wprowadzić potencjalnego w końcowy etap lejka sprzedażowego. Słowa kluczowe zawierające intencje zakupową generują ogromne przychody, przy stosunkowo niskim koszcie reklamowym.

Zakres usług

Indywidualna strategia

Utarte schematy? Nie z nami. Opieramy strategię działania na danych, a nie na domysłach. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, tworząc opartą na liczbach, elastyczną strategię działania.

Audyty SXO

Niezależnie od wielkości strony i liczby podstron, sprawdzimy poprawność warstwy technicznej i contentowej, przeanalizujemy profil linków i UX, a na koniec porównamy wyniki z Twoją najbliższą konkurencją. To fundament naszej pracy.

Optymalizacja SEO

Nie zostawimy Cię bez optymalizacji mówiąc, że jej brak blokuje nasze efekty. Nasz dział programistów zadba o to by Twoja strona, w możliwie największym stopniu, spełniała wytyczne Google dla webmasterów.

SEO Copywriting

Zapomnij o treściach pisanych “pod robota”. Znajdziemy najlepsze słowa kluczowe i napiszemy treści, których nie będziesz musiał się wstydzić oraz zadbamy o tone of voice Twojej marki.

Profesjonalny link building

Zdobędziemy dla Twojego serwisu linki o wysokiej reputacji i zaufaniu – nic nie będziemy ukrywać powołując się na sekrety know-how.

Support SEO przy migracji i budowanie stron internetowych

Nie odkładaj SEO do startu serwisu, im szybciej o nim pomyślisz, tym więcej zaoszczędzisz. Serwisy internetowe, podobnie jak ludzie – muszą robić dobre pierwsze wrażenie. Niech Google Cię pokocha już od startu.

Komu pomagamy?

Pozycjonowanie szerokie

Pozycjonowanie 10-20-30 słów kluczowych na kilka / kilkanaście podstron Twojej witryny? Nie u nas! Działamy holistycznie na całej domenie. Tylko tak można osiągnąć najlepsze efekty pozycjonowania strony w Google. 

Strategia pozycjonowania szerokiego polega na budowaniu widoczności, stałej analizie i monitoringu słów kluczowych, na jakie wyświetla się strona w organicznych wynikach wyszukiwania. Badamy słowa kluczowe z 2 i 3 strony wyników wyszukiwania, aby wbić je w TOP10, żeby zaczęły generować ruch na Twojej stronie, a co za tym idzie konwersje.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Wiemy jak ważne jest dostarczenie wartościowego i konwertującego ruchu do sklepu internetowego. Znamy wszystkie najpopularniejsze platformy e-commerce wykorzystywane w Polsce, ale i autorskie rozwiązania nie stanowią dla nas wyzwania.

Naszą mocną stroną jest połączenie sił SEO + content + UX, które pozwoli budować długi ogon słów kluczowych dla Twojego biznesu. Dodatkowo, holistyczne podejście do marketingu sprawia, że w oparciu o dane z kampani Google Ads skupimy się również na najlepszych słowach kluczowych, które wiemy że sprzedają! I to nie są puste słowa!

Jak działamy

1 →

Indywidualna strategia

Nim zaczniemy, musimy poznać Twój biznes i Twoich klientów

2 →

Wybór słów kluczowych

Określimy najlepsze słowa kluczowe dla Twojego serwisu

3 →

Audyt SXO

Przeanalizujemy wszystkie mocne i słabe strony Twojego serwisu pod kątem wytycznych Google dla webmasterów, UX oraz konkurencji

4 →

Optymalizacja

Wdrożymy wszystkie niezbędne zmiany aby Twój serwis był przygotowany na podbój TOP10 wyników wyszukiwania

5 →

Strategia

Nie działamy po omacku, stworzymy strategię pozycjonowania serwisu na kolejne miesiące

6 →

Pozycjonowanie

Zdobędziemy dla Twojego serwisu możliwie najlepsze linki aby budować jego autorytet w oczach robotów wyszukiwarki Google

7

Raporty

Powiemy Ci co zrobiliśmy i jaki przyniosło to efekt dla Twojego serwisu

Rezultaty

W SEO liczy się cierpliwość, plan działania oraz dobra współpraca z developerami.

Jesteśmy świadomi, że działania SEO dają efekty w dłuższej perspektywie czasu dlatego w naszym podejściu do współpracy stawiamy na dobrą analizę i transparentość działań.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!