Allegro Ads

#skuteczność    #wzrost    #wyniki

Wykorzystaj potencjał największej platformy e-commerce w Polsce

Potencjał Allegro

Platforma Allegro to lata zaufania i ogromna rozpoznawalność na polskim rynku. Dla sklepów to okazja do budowy biznesu i jego rozwoju. W wielu przypadkach Allegro to główny kanał sprzedaży. 

Liczby mówią same za siebie:

20 mln

użytkowników

167 mln

ofert

32 mln

transakcji

125 tys.

sprzedawców

300 tys.

kupujących dziennie

Strategia

Każdej minuty o uwagę Klienta walczy 125 tysięcy profesjonalnych sprzedawców. Sama obecność na platformie nie gwarantuje skutecznej sprzedaży.

Konkurencja jest duża, zatem profesjonalne prowadzenie kampanii przez ekspertów Allegro Ads, którzy na co dzień się tym zajmują to przewaga i oszczędność czasu. 

Strategia obejmuje ustalenie kluczowych kryteriów czyli miesięczny budżet, dzienny budżet, dobór kategorii oraz produktów, które należy promować. Najważniejszy wskaźnik to ROI czyli zwrot z inwestycji. Reklamujemy produkty, aby je sprzedawać i osiągnąć satysfakcjonujący rezultat względem wydatków.

Wsparcie dla e-commerce

W sprzedaży na Allegro istotną rolę odgrywa spora ilość czynników. Pomagamy w dopracowaniu detali, tak aby prowadzone przez nas kampanie były maksymalnie efektywne.

Całkiem popularną opinią w stosunku do kanału Allegro jest przekonanie, że liczy się tylko i wyłącznie cena. To mit! Cena może być atutem, ale… czy warto tylko ceną walczyć? 

Niezwykle ważne są przede wszystkim tytuły aukcji oraz miniatury, które muszą być dopasowane do zapytań użytkownika. Umieszczenie produktu w kategorii albo kilku kategoriach – w zależności od branży, również bezpośrednio wpływa na sprzedaż. 

Opisy, układ zdjęć, ich ułożenie oraz przede wszystkim jakość – użytkownik ma spory wybór i porównanie, zatem zadbanie o takie szczegóły może mieć kluczowe znaczenie.

Opinie użytkowników – to jeden z najważniejszych aspektów, który zależy wyłącznie od sprzedawcy. Liczy się ilość opinii, ton odpowiedzi, częstotliwość, a nawet daty wystawienia. To social proof w czystej formie.

Proces

1 →

Konfiguracja konta

2 →

Analiza oferty

3 →

Analiza słów kluczowych

4 →

Uruchomienie kampanii

5 →

Optymalizacja

6

Raporty i wyniki

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!