Usługi

Reklama w wyszukiwarce Google: search, shopping, display, video, remarketing. Kompleksowa obsługa od audytu i konfigurację kampanii po stałą optymalizację.

Zaawansowane możliwości targetowania umożliwiają prowadzenie kampanii na każdym etapie lejka sprzedaży, zarówno dla firm B2C, jak i B2B.

Wsparcie sprzedawców na Allegro obejmuje nie tylko obsługę kampanii, ale także optymalizację aukcji, tytułów i opisów. Dbamy o każdy detal, który może wpływać bezpośrednio lub pośrednio na sprzedaż Twoich produktów.

Budowa wartościowego ruchu organicznego w długofalowej strategii, to jeden z fundamentów składających się na sukces e-biznesu. Zaczynamy od szczegółowego audytu i strategicznego planu działań.

Łączymy ekspercką wiedzę i autorskie narzędzia, dzięki czemu prowadzone przez nas kampanie na Ceneo charakteryzują się wysokim ROAS i zoptymalizowanym budżetem.

Specyfiką marketplace Amazona jest to, że reklama to konieczność. Robimy to skutecznie.

Aktualnie zwane jako Microsoft Advertising – czyli możliwości reklamy na wyszukiwarkach Bing, Yahoo! i MSN, w sieci reklamowej Microsoft Audience Network oraz w witrynach partnerów. Niski koszt, mniejsza konkurencja, wysoka skuteczność.

Szerokie kontakty z mediami on-line i off-line to sposób na budowę wizerunku marki twojego biznesu na szeroką skalę.  Budujemy skuteczne strategie komunikacji, które bazują na spójnym i konsekwentnym przekazie.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.