Efekt synergii

Grupa Agencja.com to powiązane kapitałowo i osobowo marki, które razem stanowią o sile i możliwościach jakie możemy zaoferować Klientom

Od technologicznie zaawansowanych rozwiązań optymalizacji kampanii Google Ads (sembot.com) przez medialne zasięgi portalu Marketing i Biznes oraz Adstalk.pl – do tego dynamicznie rozwijająca się społeczność właścicieli i specjalistów na forum ecommerce.pl

Ale to nie wszystko – wyspecjalizowane w swoich obszarach marki jak Lightbe, Elivo, Sales Experts oraz Notipack tworzą kolejne wartości dodane dla Twojego biznesu w ramach jednej organizacji, dzięki czemu wszystkie procesy i przepływ informacji idą sprawnie i efektywnie. 

Product Feed Optimiser oraz Automated Campaign Generator – soft, dzięki któremu automatyzujemy zarządzanie feedem produktowym i generujemy zaawansowane architektury kampanii w Google Ads. Narzędzie topowych europejskich agencji performance i brandów e-commerce.

Portal o szeroko pojętym marketingu i biznesie. Siła mediów internetowych jest bezcenna – obecność w nich to okazja na prezentację swoich usług w formie wywiadu, artykułu czy reklamy. Jeden z najszybciej rozwijających się portali na rynku polskim.

Wyspecjalizowana agencja  skutecznie wspierająca sprzedaż i prowadzenie kampanii w porównywarce CENEO w oparciu o autorskie rozwiązanie technologiczne.

Notyfikacje, pop-upy, social proof i opinie. Niezbędnik dla e-commerce, który wpływa na wzrost konwersji i większą sprzedaż. Narzędzie doceniane przez sklepy i biznesy online. Spora ilość integracji, intuicyjne wdrożenie i mega proste zarządzanie wyświetlaniem kampanii.

White Label Web & E-commerce Development – tworzymy strony internetowe i sklepy w modelu white label, dla agencji i partnerów z całego świata.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!