Efekt synergii

Grupa Agencja.com to powiązane kapitałowo i osobowo marki, które razem stanowią o sile i możliwościach jakie możemy zaoferować Klientom

Od technologicznie zaawansowanych rozwiązań optymalizacji kampanii Google Ads (sembot.com) przez medialne zasięgi portalu Marketing i Biznes oraz Adstalk.pl – do tego dynamicznie rozwijająca się społeczność właścicieli i specjalistów na forum ecommerce.pl

Ale to nie wszystko – wyspecjalizowane w swoich obszarach marki jak Lightbe, Elivo, Sales Experts oraz Notipack tworzą kolejne wartości dodane dla Twojego biznesu w ramach jednej organizacji, dzięki czemu wszystkie procesy i przepływ informacji idą sprawnie i efektywnie. 

Product Feed Optimiser oraz Automated Campaign Generator – soft, dzięki któremu automatyzujemy zarządzanie feedem produktowym i generujemy zaawansowane architektury kampanii w Google Ads. Narzędzie topowych europejskich agencji performance i brandów e-commerce.

Portal o szeroko pojętym marketingu i biznesie. Siła mediów internetowych jest bezcenna – obecność w nich to okazja na prezentację swoich usług w formie wywiadu, artykułu czy reklamy. Jeden z najszybciej rozwijających się portali na rynku polskim.

Portal ekspercki – “Porozmawiajmy o reklamie”.

Na łamach portalu wypowiedzi ekspertów z branży, aktualne tematy związane z e-biznesem. Przestrzeń budowy wizerunku marki osobistej.

Społeczność praktyków e-commerce. Przestrzeń, na której eksperci dzielą się wiedzą i know-how z obszarów performance, marketingu, sprzedaży, obsługi klienta oraz wielu innych tematów związanych z prowadzeniem biznesu on-line.

Content i copywriting dla e-commerce, startupów i wydawców. Treści, które sprzedają. Content jest motorem sprzedaży w internecie. To dzięki niemu zwiększa się ekspozycja marki i jej produktów w wyszukiwarkach, buduje świadomość oraz relacje z grupą docelową.

Projektujemy strategię, wyznaczamy cele i kompleksowo je realizujemy. Doradzamy, jak prawidłowo powinna przebiegać kampania.

Mar-Tech Software House – zespół doświadczonych programistów, tworzących dedykowane rozwiązania w zakresie marketingu technologicznego dla e-commerce i start-upów.

Notyfikacje, pop-upy, social proof i opinie. Niezbędnik dla e-commerce, który wpływa na wzrost konwersji i większą sprzedaż. Narzędzie doceniane przez sklepy i biznesy online. Spora ilość integracji, intuicyjne wdrożenie i mega proste zarządzanie wyświetlaniem kampanii.

Pomoc prawna online. Zasoby bezcennej wiedzy o meandrach prawnych prowadzenia działalności gospodarczej i nie tylko. Przepisy, wzory umów, aktualności z prawodawstwa i wiele cennych artykułów. Prawo pracy, prawo spółek, prawo umów i prawo nieruchomości – wszystko to w jednym miejscu. Serwis z ponad 10-letnią historią.

Strefa kursów dla początkujących i zaawansowanych: właścicieli sklepów internetowych, osób zarządzających e-commerce, specjalistów performance, SEO, marketingu i sprzedaży.

Merytoryczna wiedza przekazywana przez ekspertów.

centeo logo

Wyspecjalizowana agencja  skutecznie wspierająca sprzedaż i prowadzenie kampanii w porównywarce CENEO w oparciu o autorskie rozwiązanie technologiczne.

Serwis technologii single-sign-on (SSO) czyli panel logowania oraz rejestracji dla serwisów tworzonych przez Grupę spółek Agencja.com oraz zewnętrznych partnerów biznesowych.

Tworzymy niezawodne infrastruktury serwerowe dla najbardziej wymagających sklepów internetowych. Skorzystaj z naszych rozwiązań klasy enterprise i zapewnij dostępność oferowanych usług na najwyższym poziomie bez angażowania Twoich pracowników. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich sklepów, nie pozwól na utratę klientów w razie problemów z serwerami i nie przepłacaj. Kup fizyczny serwer, który jest w 100% Twój, oszczędź nawet 90%. Zaoszczędzone pieniądze przeznacz na rozwój biznesu.

Wpływ prędkości działania strony na pozycję w Google jest niebagatelny. Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, konwersję sprzedaży oraz współczynnik odbić. Co zrobić, aby uzyskać realne dane o prędkości witryny? Odpowiedzią na ten problem jest serwis LoadingTIME.com 

Alarmy, raporty i wskazówki – co, gdzie i jak poprawić, aby Twoja witryna załadowała się szybko każdemu użytkownikowi.

Najnowsze badania wskazują, że nawet 37% ruchu internetowego stanowią boty, natomiast 69% firm z budżetami powyżej miliona dolarów wskazują na utratę minimum 20% swoich budżetów z powodu fałszywych kliknięć. Serwis Clickprotection.com odzyska środki wydane na nieuczciwe kliknięcia w Google Ads za 20% zwróconej kwoty.

Don’tshow.it to wtyczka do Google Chrome anonimizująca wybrane elementy strony w czasie rzeczywistym. Wtyczka zamienia wrażliwy tekst na losowe znaki. Dzięki zachowaniu oryginalnego formatu tekstu, szyfrowanie odbywa się w sposób dyskretny i estetyczny dla odbiorców. Wtyczka doskonale radzi sobie z ukrywaniem obrazów i pól formularzy.

wldevs

White Label Web & E-commerce Development – tworzymy strony internetowe i sklepy w modelu white label, dla agencji i partnerów z całego świata.

emarketing-pl

Tematyka stricte związana z marketingiem internetowym: reklamą, pozycjonowaniem, contentem, analityką, e-mail marketingiem… Wszystko w jednym miejscu.