Amazon Ads

#sprzedaż   #branding   #optymalizacja   #kreacja

Skalowanie i rozwój sprzedaży w Polsce i za granicą.

Potencjał

Dzięki możliwościom oferowanym przez platformę Amazon, możesz szybko i sprawnie przygotować swoją ofertę, a następnie uruchomić sprzedaż na wielu rynkach jednocześnie.

Amazon Ads pomogą Ci zbudować rozpoznawalność marki oraz promować Twoją ofertę wśród kupujących. Warianty reklamowe, które możemy wykorzystać to: Sponsored Products, Product Display Ads, Sponsored Brands, Display & Video Ads. 

Aby zaistnieć na Amazonie, reklama to konieczność.

W odróżnieniu od eBay czy Allegro sprzedaż na Amazonie jest dużo bardziej wymagająca dla sprzedawcy, z uwagi na restrykcyjną politykę platformy. Aby sprzedawać bez przykrych niespodzianek należy: 90% zamówień realizować w ciągu 2 dni roboczych, na minimum 90% zapytań odpowiadać w przeciągu 24 godzin, prawidłowo dobierać zdjęcia produktów.

Przygotowując listing produktów należy wziąć pod uwagę opracowanie odpowiednich opisów (w odpowiednim języku, z uwzględnieniem słów kluczowych) oraz dodać wysokiej jakości zdjęcia produktowe.

Zakres usług

Zalety Amazon Ads

Rozwój sprzedaży za granicą

Amazon dla polskich graczy e-commerce to otwarcie kolejnych możliwości ekspansji na zachodnie rynki.

Rozwiązania logistyczne i reklamowe od Amazon ułatwią skalowanie Twojego biznesu. Przystąpienie do programu Amazon Prime czyli usługi Fulfillment by Amazon to rozwiązanie problemu magazynowania, wysyłki, obsługi i zwrotów. Dla producentów działających w obszarze e-commerce to obniżenie kosztów operacyjnych związanych z obsługą. Dzięki temu firma może się skupić na core biznesu i optymalizacji innych, kluczowych procesów.

Dodatkową zaletą usługi jest to, iż uczestnicy programu Primie objęci są darmową wysyłką i otrzymują specjalne oznaczenie, które przyciąga większą liczbę klientów.

 

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!