Blog

Dlaczego warto korzystać z usług jednej agencji?

W Agencja.com wiemy, że sam pomysł na biznes to może być za mało. Nawet jeśli odkryłeś św. Graala, to jednak swoją ideę musisz wykuć rzetelną, ale też często niewdzięczną pracą. Tak, musisz komuś zaufać. Pracownikom, ale też firmom, które wykonują określone usługi. Proces dobierania partnerów jest żmudny i bywa ryzykowny, bo efekt może być daleki od oczekiwanych. Dlaczego zatem przechodzić go ciągle od nowa, jak w zasięgu ręki masz sprawdzony w interdyscyplinarnych bojach zespół Agencja.com?

Czytaj dalej ➝

Dlaczego 99 na 100 startupów upada?

Startup można zdefiniować jako marzenie. I jak to jest z marzeniami – albo uda się je spełnić, albo nie. Statystyki są jednak nieubłagane – tylko jednej osobie na sto, sen o własnej firmie produkującej unikalne i praktyczne rozwiązanie, udaje się ziścić. Zastanówmy się więc, dlaczego tak dużo startupów upada i jakie błędy popełniają początkujący przedsiębiorcy na swojej drodze.

Czytaj dalej ➝

Jak pozyskać klientów sklepu internetowego

Założyłeś swój pierwszy sklep internetowy i nie masz pojęcia co dalej? Jak Twoi potencjalni klienci mają się o Tobie dowiedzieć, skoro dopiero wszedłeś do świata e-commerce? Przetestowaliśmy dziesiątki sposobów wspólnie z naszymi partnerami i wiemy doskonale, co najlepiej się sprawdza w handlu elektronicznym. Cel? Przyciągnąć jak największą liczbę użytkowników do sklepu internetowego. Oto wnioski.

Czytaj dalej ➝

Jak pracujemy w Agencja.com? Case study Centeo – Media Markt

Sposób działania zespołu Agencja.com najlepiej zobrazować na podstawie „studium przypadku”. W jakim sposób zdiagnozowaliśmy problemy naszego klienta? Jakie wdrożyliśmy działania? Czy narzędzie Centeo spełniło wymogi tak dużej firmy jak Media Markt? Jak nasz klient recenzuje współpracę z Agencja.com? Sprawdźcie nasze case study.

Czytaj dalej ➝

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!