Uruchom nowy kanał reklamowy: Microsoft Advertising

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Zaufało nam ponad 150 sklepów z różnych branż:

Dlaczego warto wypróbować Microsoft Advertising z Agencja.com?

45%

Reklamy produktowe mają wyższy wskaźnik CTR średnio o 45% niż w Google Ads

73%

użytkowników przeglądarki Bing (globalnie) jest poniżej 45 roku życia

61%

wyszukiwań w przeglądarce Bing to frazy związane z brandem

Czy Microsoft Advertising działa?

Niech wyniki realizowane przez ekspertów PPC Agencja.com wykorzystujących autorskie narzędzia Sembot Suite przemówią same za siebie:

Case 1

E-commerce: sklepzycia.pl – witaminy, minerały, suplementy i kosmetyki

ROAS: 1550%

Share of voice: 79% vs 38% w Google Ads

CPC: 4x taniej niż w Google Ads

Spektakularny wynik kampanii zaimponował zespołowi Microsoft na tyle, że case study zamieszczono na oficjalnej stronie korporacji. Zapraszamy do lektury (wersja angielska).

Case 2

Ecommerce: mdc.pl – materace dla ciebie – największy w Polsce sklep z materacami

Średni ROAS: 800%, rekordowy: 1512% (!)

Share of voice: 79%

Średni wskaźnik konwersji: 2%

CTR: 1,38%

Średni CPC: 2,29 zł

Efekt możliwy do uzyskania dzięki wykorzystaniu złożonych architektur kampanii opartych na segmentacji produktów z wykorzystaniem dynamicznych reguł na feedzie produktowym (Sembot Ads Suite). Stała analiza i bieżąca optymalizacja skutkowały znakomitymi rezultatami.

Case 3

E-commerce: Sklep meblowy

Średni ROAS: 3883%

ROAS w ostatnim miesiącu: 4096% (a rekordowy miesiąc w szczycie sezonu to aż 6400%!)

Share of voice: 59%

Średni CTR: 1,5% vs 1,1% w Google Ads

Średni CPC: 0,87 zł

W tym przypadku obrana na początku strategia przyniosła zamierzone rezultaty. W pierwszym etapie ważnym celem było osiągnięcie wyższych CTR i zwiększenie udziału w „share of voice” na bardzo mocno konkurencyjnym rynku. Oczywiście zaawansowana segmentacja umożliwiła trzymać ścisły reżim budżetowy i wyciskać już po pierwszym miesiącu ROAS 3770%, z niemalże natychmiastowym sygnałem do skalowania. Budżet reklamowy wzrósł ponad 3-krotnie, przy kontrolowanym ROAS na średniej 3883%. Setki tysięcy dodatkowego przychodu – klient w 100% zadowolony.

Czy warto zatem spróbować?
Liczby nie kłamią, odpowiedź jest prosta: koniecznie!

Zwiększ sprzedaż swojego sklepu dzięki Microsoft Advertising!

Co dla Ciebie zrobimy czyli jak wygląda współpraca

Krok 1

Uzupełnij krótki brief i wyślij formularz


Krok 2

Zakładamy konto Microsoft Ads, podpinasz do konta kartę kredytową i zasilasz budżet - zalecany minimalny budżet miesięczny: 1000 zł.

Krok 3

Dostępy i niezbędne połączenia z: Google Analytics, Google Ads, Google Merchant Centre, Google Tag Manager

Krok 4

Tworzymy ustawienia analityczne dla Microsoft Advertising w Google Tag Managerze, aby kampanie poprawnie zliczały wyniki w Twoim Google Analytics

Krok 5

Rozstawienie i uruchomienie kampanii przy wykorzystaniu narzędzi Sembot Suite z segmentacją na bestsellery, aby maksymalnie skutecznie wykorzystać budżet reklamowy

Krok 6

Zajmij się biznesem, a my optymalizacją kampanii. W cyklicznych raportach przedstawimy wyniki oraz plan dalszych działań.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Już ponad 150 e-commerce zaufało ekspertom z Agencja.com

Zgłoś swój sklep i uruchom błyskawicznie nowy kanał sprzedaży!

Aby szybko i sprawnie uruchomić Microsoft Ads dla twojego sklepu uzupełnij poniższy brief:

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

To zależy od przyjętej strategii, którą tworzymy indywidualnie dla danego przypadku. Minimalny budżet początkowy, który ma sens to 1 000 zł – dla małych sklepów. Dla średnich sklepów, optymalny miesięczny budżet to 3 000 zł, w zależności od złożoności oferty, ilości produktów, zróżnicowania marż i innych aspektów strategii marketingowej sklepu.

Praktycznie wszystkie systemy reklamowe bazują na algorytmach uczenia maszynowego – także i Microsoft Ads – co oznacza, że im więcej wartościowych danych dostarczymy do systemu (konwersje i mikrokonwersje), tym skuteczniej i szybciej zadziała rozpędzenie kampanii. Dzięki wykorzystaniu naszych autorskich narzędzi (Sembot Ads Suite) jesteśmy w stanie bardzo szybko uruchomić skuteczne architektury kampanii, tak aby już po pierwszym miesiącu wyciągać wnioski względem dalszych kroków optymalizacyjnych i skalujących rezultaty.

Platforma Microsoft Ads cały czas bardzo dynamicznie się rozwija i systematycznie dodawane są nowe funkcjonalności związane z targetowaniem i zarządzaniem kampaniami. Do dyspozycji mamy klasyczne reklamy typu Search czy produktowe oraz odpowiednik dynamicznych reklam graficznych względem Google Ads.

Jeśli nie spróbujesz, nigdy się tego nie dowiemy 🙂 Jedną ze strategii rozwoju e-commerce jest eksperymentowanie i uruchamianie kolejnych „kół zamachowych”, które będą napędzać wzrost sprzedaży sklepu. Z naszego punktu widzenia i w oparciu o nasze doświadczenia zarówno w Microsoft Ads jak i Google Ads, narzędzia, które wykorzystujemy do generowania i zarządzania kampaniami sprawdzają się w ekstremalnie trudnych branżach, gdzie konkurencja może przytłaczać.  Sembot Ads Suite i jego możliwości dają sporą przewagę, którą wykorzystujemy na korzyść naszych Klientów.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.