Lightbe

Nowoczesna agencja Public Relation

Nasi klienci to przede wszystkim firmy z branży technologicznej. Tworzymy i realizujemy strategie komunikacji, które nie tylko precyzyjnie trafiają do grupy docelowej, lecz przekładają się również na imponujące zasięgi i wymierne efekty biznesowe.

Nad medialnym sukcesem naszych klientów czuwa zespół doświadczonych specjalistów. Nasza praca to nasza pasja, dlatego zawsze stawiamy na efekty. Przy minimalnym zaangażowaniu klienta kreujemy tematy i tworzymy treści, które trafiają na strony czołowych polskich tytułów prasowych i serwisów internetowych.

Co
zyskujesz?

Obecność Twojej marki i ludzi, którzy za nią stoją w mediach

Organizację wydarzeń dla dziennikarzy

Opracowanie strategii komunikacji

Prowadzenie biura prasowego

Dbanie o relacje z dziennikarzami

Coraz większe zasięgi

Co nas wyróżnia

01.
Jesteśmy skuteczni

Nasi Klienci regularnie pojawiają się w największych tytułach prasowych. Publikacje w wiodących polskich mediach to standard, do którego zdążyli się przyzwyczaić.

02.
Dajemy więcej

Jak żadna inna agencja w kraju, potrafimy utrzymać nieprzerwaną obecność marki w najważniejszych mediach. Wyniki jakie dostarczamy naszym klientom, sprawiają, że jesteśmy jednymi z liderów w branży.

03.
Działamy samodzielnie

Wszystko bierzemy na siebie. Takie podejście pozwala prowadzić skuteczną komunikację przy możliwie najmniejszym zaangażowaniu klienta. Najczęściej sprowadza się ono do zaakceptowania koncepcji czy materiałów prasowych.

Zadbaj o swój PR

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!