Pakiet korzyści
dla klientów Agencja.com

Badanie potencjału sprzedaży lub darmowa konsultacja

Partnerstwo

Nethansa x Agencja

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu współpracy partnerskiej z firmą Nethansa, która wspiera nas w prowadzeniu sprzedaży dla naszych klientów na Amazon oraz Kaufland.de

W ramach współpracy, Nethansa przygotowała pakiet korzyści dla klientów Agencja.com, dzięki któremu możecie bezpłatnie i niezobowiązująco:

Badanie potencjału sprzedaży

Wykonamy badanie potencjału sprzedaży produktów na wszystkich rynkach Amazon (dla dystrybutorów) opartą o Wasze produkty

Darmowa konsultacja

Przeprowadzimy ekspercką konsultację w kwestii wprowadzania marki na Amazon (dla producentów).

EKSPANSJA ZAGRANICZNA DLA E-COMMERCE

Myślałeś o poszerzeniu zasięgu swojej sprzedaży o nowe rynki?

Tak dumnie określana mianem „Ekspansji zagranicznej” sprzedaż na europejskich rynkach jest w zasięgu Twojej ręki, dzięki takim platformom jak Amazon czy Kaufland.de.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy oferta na Twoje produkty będzie konkurencyjna na którymś z 7 europejskich rynków Amazon – zgłoś się w formularzu poniżej. W ramach partnerstwa z Nethansa poprowadzimy Cię przez proces badania potencjału sprzedaży opartego o Twój feed produktowy.

Jeśli Twoje produkty nie zostaną odnalezione na tych rynkach, wyjaśnimy co musisz zrobić, aby stać się pionierem w sprzedaży tych produktów na nowym rynku.

Nie czekaj – takie badanie jest bezpłatne, więc nic nie ryzykujesz, a możesz otrzymać bardzo wartościową wiedzę.

Dlaczego warto zbadać swój potencjał sprzedażowy? 

01.
Zdobędziesz dane dopasowane do specyfiki Twojego biznesu

Wiemy, że najlepsze decyzje biznesowe podejmuje się w oparciu o dane i analizy. Właśnie to umożliwia przeprowadzenie badania potencjału sprzedażowego. Jest ono dokładnie dopasowane do Twoich celów biznesowych i przeprowadzane na podstawie produktów, które oferujesz.

02.
Unikniesz niepotrzebnego ryzyka inwestycyjnego

Wyniki badania potencjału sprzedażowego na Amazon zapewniają dwie kluczowe korzyści. Po pierwsze, dowiesz się, czy masz wystarczający potencjał do skutecznego konkurowania na danym europejskim rynku. Dzięki takiej wiedzy unikniesz podejmowania ryzykownych inwestycji, co w efekcie uchroni Cię od dużych strat finansowych.

03.
Dowiesz się, które rynki
i produkty zwiększą Twoje obroty

Zdobędziesz także wiedzę na temat rynków i produktów o największym potencjalne sprzedażowym. To z kolei umożliwi taką alokację czasu i zasobów, by maksymalizować wyniki osiągane właśnie w tych krajach i kategoriach. Czy jesteś gotowy podejmować decyzje w oparciu o dane dopasowane do specyfiki twojego biznesu?

BEZPŁATNIE I NIEZOBOWIĄZUJĄCO

Zbadaj potencjał sprzedażowy   

Skontaktuj się z ekspertami, którzy określą, jakich rezultatów na Amazon możesz się spodziewać. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższy formularz

F.A.Q.

Tak, konsultacja jest całkowicie bezpłatna. Dotyczy to zarówno badania potencjału sprzedaży, jak również konsultacji dla producenta. 


Po wypełnieniu formularza skontaktuje się z Tobą doradca Nethansy w celu dokonania kwalifikacji do badania potencjału sprzedażowego lub konsultacji producenckiej. 

W przypadku badania potencjału sprzedażowego otrzymasz szczegółowe instrukcje odnośnie formy oraz zakresu informacji do udostępnienia. Z kolei udział w konsultacji dla producentów nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. 

Wyniki badania potencjału sprzedaży zostaną zebrane w formie raportu, a następnie przekazane na adres e-mail podany przez Ciebie w formularzu. 

Estymacja jest opracowana na podstawie analizy big data z ośmiu europejskich rynków Amazon. Dzięki temu otrzymujesz informacje potrzebne do podjęcia właściwych decyzji biznesowej opartej o dane, a nie przypuszczenia. 

W wyniku badania dowiesz się, czy Twoje produkty mają potencjał sprzedażowy na wybranych rynkach oraz jaki jest właściwy kierunek do pierwszych działań.

Po otrzymaniu zgłoszenia doradca Nethansy skontaktuje się z Tobą. W zależności od dostępności czas obsługi może się różnić, jednak nie będzie dłuższy niż 72 godziny od wysłania formularza. 

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!