Social Media

#komunikacja   #zaangażowanie   #zasięgi   #kreacja   #branding   #copywritng   #kreacja

Tam, gdzie trzeba być

01

Czy profile Twojej marki to wartość dodana, źródło ruchu i klientów, czy może martwy kanał, na który nikt w firmie nie ma dobrego pomysłu?

02

Czy wiesz, że rzadko aktualizowane, nieatrakcyjnie prowadzone profile mogą bardziej zaszkodzić Twojej marce, niż jej pomóc?

03

Czy marzy Ci się wizerunek fajnego, komunikatywnego, lubianego przez klientów brandu?

Dlaczego trzeba

Social media to przestrzeń w sieci, której żadna marka nie może ignorować:

➔ Bo to tam spędzają czas klienci

➔ Bo tam spędzają czas osoby, którego dopiero mogą nimi zostać

➔ Bo tam można z nimi rozmawiać

➔ Bo tam można być “tu i teraz”

➔ Bo tam marka może pokazać swoją osobowość

➔ Bo tam też odbywa się sprzedaż

Nie znaczy to jednak, że musisz mieć profil na Facebooku. Nie musisz. Musisz natomiast mieć spójną, jasną i logiczną strategię komunikacji, której elementem jest dobór odpowiednich dla Twojej marki kanałów komunikacji społecznościowej. Zajmiemy się tym. Tak samo jak przygotowaniem oraz realizowaniem zaplanowanej strategii.

Co dzadzą Ci Social media

Profile w social mediach mogą być przedłużeniem Twojej komunikacji albo Twoim alter ego, przestrzenią do budowania Twojego wizerunku albo wiernej społeczności. W każdym przypadku, z naszej perspektywy to osobny produkt, który – rozwijany świadomie i zgodnie z założonym planem – przyniesie Ci wymierne korzyści.

Wizerunek

Poprzez spójną i konsekwentną komunikację możesz nie tylko znacząco podnieść rozpoznawalność swojej marki, ale też zbudować jej wizerunek. Taki, jak zaprojektujesz – ekspercki, swobodny, z przymrużeniem oka, profesjonalny itp.

Ruch

Social media mogą być cennym źródłem pozyskiwania ruchu, wszystko zależy od właściwego przekazu kierowanego do właściwych grup docelowych.

Sprzedaż

Cel jest prosty: zmienić followersów w klientów. Social selling może być dla Twojego biznesu kolejnym kanałem skutecznej konwersji.

Kanały komunikacji

Pomożemy Ci dobrać social media, w których Twoja marka powinna błyszczeć i przygotować dla nich odpowiednią strategię. Nasi specjaliści działają we wszystkich popularnych serwisach społecznościowych, ale nie obawiamy się wyzwań ani eksperymentów. Czujesz, że masz szansę w niszy? Sprawdźmy to!

Tu pracujemy
na co dzień:

➔ Facebook

➔ Instagram

➔ Twitter

➔ LinkedIn

➔ TikTok

➔ YouTube

➔ Pinterest

Co możemy dla Ciebie zrobić

Sama obecność nie wystarczy. Użytkownicy oczekują angażujących treści, co w szumie informacyjnym, którym jesteśmy atakowani z każdej strony, jest sporym wyzwaniem. Ale nie dla nas. W zespole mamy do dyspozycji kreatywnych copywriterów oraz dziennikarzy, dzięki czemu możemy zaoferować treści specjalistyczne nawet dla niszowych branż.

Opieka programisty

Założenie profilu, połączenie go z firmową stroną / innymi kanałami.

Obsługa serwerów 24h/7

Przygotowanie strategii – krótko i długoterminowej.

Wsparcie Call center

Przygotowanie contentu (treść, grafiki, wideo).

Interim manager & team

Publikacja treści.

Interim manager & team

  • Moderacja, czyli rozmowy z fanami (możliwa także opcja “po godzinach”).

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!