Sembot

Rewolucja w reklamie produktowej!

Product Feed Optimiser oraz Automated Campaign Generator – soft, dzięki któremu automatyzujemy zarządzanie feedem produktowym i generujemy zaawansowane architektury kampanii w Google Ads. Narzędzie topowych europejskich agencji performance i brandów e-commerce.

Co
zyskujesz?

Automatyzacja optymalizacji feeda

Generowanie ekstremalnie skutecznych kampanii SKAG/SPAG

Duplikacja produktów

Testy A/B: tytułów, opisów i parametrów

Monitoring cen konkurencji

Program Google CSS: reklama produktowa do 20% taniej

Nasze przewagi

01.
Optymalizacja feeda produktowego

Wysoki poziom optymalizacji feeda produktowego zapewniają intuicyjne skrypty, które poprawiają wyniki jakości reklam i zapewniają niższe koszty w Google Ads, Facebook Ads, Amazon Ads, Bing Ads.

02.
Perfekcyjne reklamy produktowe

Sembot zapewnia dostęp do najlepszych metodologii i architektur kampanii. Od teraz możesz generować granularne kampanie dla tysięcy produktów kilkoma kliknięciami.

03.
Tańsze kliknięcia

Oszczędź nawet 20% na kliknięciach w reklamy produktowe dzięki Sembot CSS. Gwarancja przewagi nad konkurencją i oszczędności w wydatkach na kampanie.

04.
Większa efektywność

Narzędzia Sembota pozwalają na błyskawiczną poprawę wyników. Zoptymalizowane reklamy docierają do większego grona odbiorców, zapewniając Ci tym samym wyższą konwersję przy jednoczesnym ograniczeniu “przepalania” budżetu.

05.
Praca manualna zredukowana do minimum

Szybka i prosta konfiguracja kampanii jest gwarancją ulepszonego i inteligentnego zarządzania reklamami. Dzięki naszym rozwiązaniom, czas który poświęcasz na tego typu działania zaczniesz liczyć nie w dniach, a w minutach!

06.
White Label CSS

Zamiast korzystać z zewnętrznego partnera CSS, możesz mieć własny CSS – na potrzeby swoje i/lub Twoich klientów. Usługa White Label CSS pozwala zmonetyzować dostęp do CSS, jeżeli Klienci chcą korzystać z Twojego CSS, a przy tym eksponować markę własną.

Działaj szybciej i skuteczniej!

Poznaj wszystkie możliwości Sembota

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!