Sales Outsourcing

#sprzedaż   #leady   #konwersja   #proces   #doradztwo

Eksperci sprzedaży do Twojej dyspozycji

Jak to działa

Outsourcing sił sprzedaży eliminuje pracę, wydatki i czas potrzebny do rekrutacji i szkolenia własnych pracowników. Pozwala również Twojemu zespołowi skupić się na podstawowej działalności i umożliwia szybkie i skuteczne skalowanie na nowe rynki, segmenty i obszary geograficzne.

Jak działamy

Sprzedaż rozumiemy jako proces wymagający zaangażowania, wiedzy eksperckiej z różnych dziedzin i umiejętności miękkich. W ten sposób przygotowujemy, a następnie wdrażamy indywidualnie opracowaną strategię procesu sprzedażowego.

Naszym celem jest “dowożenie” wyniku w postaci podpisanej umowy, a nie tylko pozyskanie samego kontaktu. Aby osiągnąć określony rezultat, wykorzystujemy narzędzia, które automatyzują i wspierają procesy sprzedażowe, dzięki czemu możemy skutecznie skalować sprzedaż. Przeprowadzamy audyt CRM i obecnych procedur, a jeśli Klient nie pracuje jeszcze w żadnym systemie – pomagamy przy wdrożeniu, integracji i automatyzacji.

Zwinne metodyki działania umożliwiają nam szybkie zrozumienie specyfiki danego biznesu, potrzeb klienta docelowego i naszych Partnerów, dla których prowadzimy działania sprzedażowe.

Potrzebujesz tej usługi jeśli...

➔ Nie chcesz budować własnych struktur sprzedaży. Czas i pieniądze wolisz poświęcić na rozwój innych obszarów firmy

➔ Poszukujesz partnerów biznesowych lub dystrybutorów dla swoich produktów

➔ Kluczowy jest dla Ciebie rozwój produktu i usługi, a czasu i umiejętności sprzedażowych w strukturze wciąż brakuje

➔ Chcesz wdrożyć w firmie CRM, ale nie wiesz jak to zrobić albo nie jesteś zadowolony/a z obecnie działających procedur

Modele współpracy

Usługa zewnętrznej sprzedaży

Poprzez spójną i konsekwentną komunikację możesz nie tylko znacząco podnieść rozpoznawalność swojej marki, ale też zbudować jej wizerunek. Taki, jak zaprojektujesz – ekspercki, swobodny, z przymrużeniem oka, profesjonalny itp.

Usługa interim managera

Social media mogą być cennym źródłem pozyskiwania ruchu, wszystko zależy od właściwego przekazu kierowanego do właściwych grup docelowych.

Projekty krótko i długoterminowe

Realizując sprzedaż dla naszych klientów, angażujemy się w 100%, aby „dowozić” cele biznesowe określone indywidualnie. Pomagamy pozyskać pierwszych klientów i pomóc w weryfikacji modelu biznesowego startupu. Generujemy wartościowe leady, które finalizujemy aż do momentu podpisania umowy.

Cold calling i cold mailing

Proces kwalifikacji leadów do kolejnego etapu realizujemy kampaniami wspieranymi przez mocny i doświadczony team, który następnie przekazuje najbardziej perspektywicznie.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Decydując się na współpracę z Sales Experts, zyskujesz wiedzę i wieloletnie doświadczenie ekspertów z różnych branż i obszarów. W portfolio marek, które wspieraliśmy, znajdują się zarówno brandy obsługujące miliony użytkowników, jak i specjalizujące się w niszach B2B.

Startupy

Młode biznesy i przedsiębiorstwa

Importerzy i producenci

Firmy technologiczne i z obszaru IT

Co zyskujesz

Kwalifikacja, generowanie i finalizowanie leadów wymaga wiedzy i doświadczenia. W sprzedaży działamy od wielu lat, działając na rzecz wielu znanych marek. Przez ten czas zbudowaliśmy swoją pozycję i reputację w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Zespół doświadczonych handlowców

Zespół doświadczonych handlowców Szybkie rozpoczęcie działań sprzedażowych

Brak kosztów rekrutacji oraz spraw związanych z obszarem HR

Brak długookresowego zaangażowania

Model obarczony niskim ryzykiem

Efektywność kosztowa

Cykliczne raportowanie postępu prac