Sales Outsourcing

#sprzedaż   #leady   #konwersja   #proces   #doradztwo

Eksperci sprzedaży do Twojej dyspozycji

Jak to działa

Outsourcing sił sprzedaży eliminuje pracę, wydatki i czas potrzebny do rekrutacji i szkolenia własnych pracowników. Pozwala również Twojemu zespołowi skupić się na podstawowej działalności i umożliwia szybkie i skuteczne skalowanie na nowe rynki, segmenty i obszary geograficzne.

Jak działamy

Sprzedaż rozumiemy jako proces wymagający zaangażowania, wiedzy eksperckiej z różnych dziedzin i umiejętności miękkich. W ten sposób przygotowujemy, a następnie wdrażamy indywidualnie opracowaną strategię procesu sprzedażowego.

Naszym celem jest “dowożenie” wyniku w postaci podpisanej umowy, a nie tylko pozyskanie samego kontaktu. Aby osiągnąć określony rezultat, wykorzystujemy narzędzia, które automatyzują i wspierają procesy sprzedażowe, dzięki czemu możemy skutecznie skalować sprzedaż. Przeprowadzamy audyt CRM i obecnych procedur, a jeśli Klient nie pracuje jeszcze w żadnym systemie – pomagamy przy wdrożeniu, integracji i automatyzacji.

Zwinne metodyki działania umożliwiają nam szybkie zrozumienie specyfiki danego biznesu, potrzeb klienta docelowego i naszych Partnerów, dla których prowadzimy działania sprzedażowe.

Potrzebujesz tej usługi jeśli...

➔ Nie chcesz budować własnych struktur sprzedaży. Czas i pieniądze wolisz poświęcić na rozwój innych obszarów firmy

➔ Poszukujesz partnerów biznesowych lub dystrybutorów dla swoich produktów

➔ Kluczowy jest dla Ciebie rozwój produktu i usługi, a czasu i umiejętności sprzedażowych w strukturze wciąż brakuje

➔ Chcesz wdrożyć w firmie CRM, ale nie wiesz jak to zrobić albo nie jesteś zadowolony/a z obecnie działających procedur

Modele współpracy

Usługa zewnętrznej sprzedaży

Poprzez spójną i konsekwentną komunikację możesz nie tylko znacząco podnieść rozpoznawalność swojej marki, ale też zbudować jej wizerunek. Taki, jak zaprojektujesz – ekspercki, swobodny, z przymrużeniem oka, profesjonalny itp.

Usługa interim managera

Social media mogą być cennym źródłem pozyskiwania ruchu, wszystko zależy od właściwego przekazu kierowanego do właściwych grup docelowych.

Projekty krótko i długoterminowe

Realizując sprzedaż dla naszych klientów, angażujemy się w 100%, aby „dowozić” cele biznesowe określone indywidualnie. Pomagamy pozyskać pierwszych klientów i pomóc w weryfikacji modelu biznesowego startupu. Generujemy wartościowe leady, które finalizujemy aż do momentu podpisania umowy.

Cold calling i cold mailing

Proces kwalifikacji leadów do kolejnego etapu realizujemy kampaniami wspieranymi przez mocny i doświadczony team, który następnie przekazuje najbardziej perspektywicznie.

Co możemy dla Ciebie zrobić

Decydując się na współpracę z Sales Experts, zyskujesz wiedzę i wieloletnie doświadczenie ekspertów z różnych branż i obszarów. W portfolio marek, które wspieraliśmy, znajdują się zarówno brandy obsługujące miliony użytkowników, jak i specjalizujące się w niszach B2B.

Startupy

Młode biznesy i przedsiębiorstwa

Importerzy i producenci

Firmy technologiczne i z obszaru IT

Co zyskujesz

Kwalifikacja, generowanie i finalizowanie leadów wymaga wiedzy i doświadczenia. W sprzedaży działamy od wielu lat, działając na rzecz wielu znanych marek. Przez ten czas zbudowaliśmy swoją pozycję i reputację w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Zespół doświadczonych handlowców

Zespół doświadczonych handlowców Szybkie rozpoczęcie działań sprzedażowych

Brak kosztów rekrutacji oraz spraw związanych z obszarem HR

Brak długookresowego zaangażowania

Model obarczony niskim ryzykiem

Efektywność kosztowa

Cykliczne raportowanie postępu prac

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!