Premiera Sembot AI

Must-have dla agencji performance i specjalistów PPC w e-commerce!

Spotkajmy się na żywo już 14 i 15 marca na eCommerce Event 2.0 i eMarketing Event.

Sembot AI to potężny pakiet narzędzi do automatyzacji i optymalizacji, które pomoże
Ci osiągnąć imponujące rezultaty kampanii reklamowych oraz oszczędzić czas poświęcany na żmudne zadania.

Odtwórz wideo

Sembot AI: nowy wymiar marketingu

Sembot AI odpowie na wszystkie Twoje pytania związane ze sprzedażą w internecie. Zna najlepsze praktyki, ale przede wszystkim ma dostęp do strony i danych – zarówno analitycznych jak i tych z kanałów reklamowych, więc możesz go pytać o co tylko zechcesz.

Sembot AI codziennie sprawdza co dzieje się na kontach reklamowych, regularnie odwiedza stronę Twojej firmy i sugeruje poprawki. Analizuje konkurencje, widoczność reklam czy pozycje w SEO. Porównuje ceny z innymi oferentami. Sugeruje zmiany i optymalizacje. Wykonuje setki drobnych czynności, które zawsze były z tyłu głowy ale nie było komu ich zlecić lub brakowało czasu. Już teraz nasz asystent AI realizuje kilkadziesiąt takich procesów, będących codziennością dla sumiennych specjalistów performance. Z każdym tygodniem dochodzi kilka kolejnych i w najbliższym czasie pokryjemy za pomocą AI niemal 100% rutynowych zadań marketera.

Sembot AI dzięki dostępowi do API między innymi Google Ads, Google Analytics, Google Search Console, Google Merchant Center, Microsoft Advertising czy Facebook może nie tylko pobierać informacje ale i wykonywać różne aktywne czynności na kontach reklamowych. Poprawki kampanii, reklam, dodawanie czy wykluczanie słów kluczowych. Zmiana stawek, optymalizacja produktów. To i szereg innych rzeczy może zostać po prostu zlecone naszemu asystentowi.

I to przyszłość i my o tym wiemy. Korzystając z wbudowanego czatu w Sembot AI, uzyskasz możliwość zadawania pytań na temat danych dotyczących Twoich produktów, ich wskaźników oraz prowadzonych kampanii reklamowych. Poprawki kampanii, reklam, dodawanie czy wykluczanie słów kluczowych. Zmiana stawek, optymalizacja produktów. To i szereg innych rzeczy może zostać po prostu zlecone naszemu asystentowi.

Co zyskasz dzięki Sembot AI?

Dołącz do grona specjalistów

Już ponad 1500 e-commerce i 200+ topowych agencji performance korzysta z narzędzi Sembot!

Spotkajmy się na żywo!

Premiera Sembot AI odbędzie się już 14 i 15 marca w Złotych Tarasach. Dołącz do topowego eventu w branży i poznaj sprawdzone strategie wzrostu i sprzedaży!

Błędy, które popełniamy
w E-commerce

Sembot AI Waiting List

Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie o premierze drogą mailową - wypełnij formularz. Wszystkie zapisane osoby w dniu premiery otrzymają bonus w postaci rabatu na pakiet narzędzi Sembot AI.

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!