Ecommerce.pl

Społeczność praktyków e-commerce

Odkryj społeczność tworzoną przez praktyków polskiej branży e-commerce. Niezależnie czy jesteś właścicielem sklepu internetowego, czy zarządzasz jednym z obszarów e-commerce, dzięki ecommerce.pl poszerzysz kompetencje, znajdziesz praktyczne rozwiązania dla swoich problemów i otrzymasz wsparcie od osób, które też działają w tej branży.

Co
zyskujesz?

Możliwość wymiany know-how z branżowymi praktykami

Nawiązywanie bezpośrednich relacji z inwestorami i founderami

Udział w tematycznych konferencjach i webinarach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce

Dostęp do historii sukcesów i porażek związanych z e-handlem z pierwszej ręki

Co nas wyróżnia?

01.
Najnowsza wiedza

Zmiany w prawie? Nowe trendy? Dzięki ecommerce.pl wiesz jak w praktyce poradzić sobie z kolejnymi wyzwaniami. Tematy możesz poruszać publicznie lub kontaktując się bezpośrednio z innymi użytkownikami za pomocą prywatnych wiadomości. Do dyspozycji są też nasi eksperci.

02.
Łatwy dostęp do ekspertów

Ecommerce.pl to dostęp do sprawdzonych informacji, których źródłem są sami użytkownicy- praktycy z branży i eksperci. Aby utrzymać wysoką jakość pojawiających się treści, serwis jest na bieżąco moderowany przez specjalistów Sembot.com/Agencja.com

03.
Pierwszeństwo

Dołączając do ecommerce.pl otrzymujesz gwarancję pierwszeństwa w dostępie do sprawdzonych informacji, których źródłem są sami użytkownicy. Aby utrzymać wysoką jakość pojawiających się treści, serwis jest na bieżąco moderowany przez specjalistów Sembot.com/Agencja.com

04.
Brak reklam

Nasza platforma jest wolna od reklamowych treści. Cały swój wysiłek wkładamy w tworzenie społeczności, która opiera się na swobodnej wymianie wiedzy i doświadczeń.

Wiedza, doświadczenie, łatwy dostęp do ekspertów.

Zostań częścią naszej społeczności.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!