Ecommerce.pl

Społeczność praktyków e-commerce

Odkryj społeczność tworzoną przez praktyków polskiej branży e-commerce. Niezależnie czy jesteś właścicielem sklepu internetowego, czy zarządzasz jednym z obszarów e-commerce, dzięki ecommerce.pl poszerzysz kompetencje, znajdziesz praktyczne rozwiązania dla swoich problemów i otrzymasz wsparcie od osób, które też działają w tej branży.

Co
zyskujesz?

Możliwość wymiany know-how z branżowymi praktykami

Nawiązywanie bezpośrednich relacji z inwestorami i founderami

Udział w tematycznych konferencjach i webinarach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w Polsce

Dostęp do historii sukcesów i porażek związanych z e-handlem z pierwszej ręki

Co nas wyróżnia?

01.
Najnowsza wiedza

Zmiany w prawie? Nowe trendy? Dzięki ecommerce.pl wiesz jak w praktyce poradzić sobie z kolejnymi wyzwaniami. Tematy możesz poruszać publicznie lub kontaktując się bezpośrednio z innymi użytkownikami za pomocą prywatnych wiadomości. Do dyspozycji są też nasi eksperci.

02.
Łatwy dostęp do ekspertów

Ecommerce.pl to dostęp do sprawdzonych informacji, których źródłem są sami użytkownicy- praktycy z branży i eksperci. Aby utrzymać wysoką jakość pojawiających się treści, serwis jest na bieżąco moderowany przez specjalistów Sembot.com/Agencja.com

03.
Pierwszeństwo

Dołączając do ecommerce.pl otrzymujesz gwarancję pierwszeństwa w dostępie do sprawdzonych informacji, których źródłem są sami użytkownicy. Aby utrzymać wysoką jakość pojawiających się treści, serwis jest na bieżąco moderowany przez specjalistów Sembot.com/Agencja.com

04.
Brak reklam

Nasza platforma jest wolna od reklamowych treści. Cały swój wysiłek wkładamy w tworzenie społeczności, która opiera się na swobodnej wymianie wiedzy i doświadczeń.

Wiedza, doświadczenie, łatwy dostęp do ekspertów.

Zostań częścią naszej społeczności.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.