Dlaczego warto korzystać z usług jednej agencji?

W Agencja.com wiemy, że sam pomysł na biznes to może być za mało. Nawet jeśli odkryłeś św. Graala, to jednak swoją ideę musisz wykuć rzetelną, ale też często niewdzięczną pracą. Tak, musisz komuś zaufać. Pracownikom, ale też firmom, które wykonują określone usługi. Proces dobierania partnerów jest żmudny i bywa ryzykowny, bo efekt może być daleki od oczekiwanych. Dlaczego zatem przechodzić go ciągle od nowa, jak w zasięgu ręki masz sprawdzony w interdyscyplinarnych bojach zespół Agencja.com?

Podziel się wpisem

Agencja.com podchodzi do problemów i wyzwań stawianych przez klientów w sposób holistyczny. Dla wielu to może być hasło-wytrych, które nic nie znaczy, ale dla nas to sposób pracy, który przetestowaliśmy, a efekty z zadowoleniem przyjęło ponad 300 partnerów. 

Agencja.com, czyli praca od podstaw

O co chodzi? Wiemy, że całości nie da się sprowadzić do sumy jej składników. Prawidłowości, którymi rządzą się procesy składające się na sukces firmy, są znacznie bardziej skomplikowane. Przykład? Nawet najlepsza treść czy kampania marketingowa nie przyniesie pożądanych efektów, gdy strona internetowa będzie trącić myszką. Lejki sprzedażowe nie będą przynosić wartości dodanej jeśli zabraknie odpowiednich osób do obsługi klientów.

W Agencja.com zajmujemy się tym wszystkim. Nasz klient może skorzystać z pracy specjalistów z zakresu programowania, UX designu, a infrastrukturą serwerów zajmujemy się 24 godziny na dobę. Content marketing to nasz żywioł. Stworzymy treści na stronę internetową, wideo, grafiki. Poprowadzimy social media i zadbamy o twój PR.  

Możesz liczyć też na wsparcie naszych account managerów, specjalistów od sprzedaży, a nawet tych, przed którymi nie ma tajemnic HR, więc zadbamy o rozwój twojego zespołu. Krótko mówiąc – pomożemy stworzyć twój start-up czy sklep e-commerce od podstaw. 

Jesteśmy od wszystkiego, więc „do niczego”. Złośliwa konkurencja zapewne tak powie, ale my się tego nie boimy, bo stoją za nami fakty. Piszący te słowa nie będzie bowiem tworzyć waszej strony internetowej, a informatyk nie będzie dbał o wyniki sprzedażowe. 

Każdy z podmiotów w naszej grupie działa na rynku samodzielnie, dzięki czemu konkuruje z podobnymi do niego firmami i dąży do oferowania najlepszych możliwych usług w danym segmencie cenowym. Dzięki temu rozwijamy się w każdym kierunku i jesteśmy na bieżąco z trendami i najlepszymi narzędziami. Nasi klienci zyskują zatem partnera, którego interdyscyplinarne umiejętności są już sprawdzone. Co jeszcze jest naszą przewagą względem konkurencji?

Uproszczona komunikacja

Zasada jest prosta, jeden klient to i jedna osoba do kontaktu w ramach Agencja.com. To z jedną osobą rozmawiasz o potrzebach, rozwoju i dyskutujesz o poprawkach. Nie musisz dublować maili, telefonów i odbywać niekończących się spotkań. 

Jedna osoba prowadząca twoje interesy w ramach współpracy z Agencja.com ma też pełny obraz tego czym zajmuje się partnerska firma i za każdym razem nie musisz wprowadzać kolejnej osoby w niuanse i schematy. 

Szybciej też możemy zareagować na nadchodzące kryzysy. Odpowiedzialność za to nie jest rozmyta, bo spoczywa na barkach jednego specjalisty. 

Oczywiście, jeśli sytuacja tego wymaga do rozmowy może zostać zaproszony inny specjalista z Agencja.com, aby w sposób jeszcze bardziej szczegółowy omówić interesy partnera. 

Współpraca między działami

W wielu firmach jest to problem, brakuje wspólnej strategii, komunikacji, a tym samym zadania mogą się kanibalizować. Co, dopiero gdy zlecisz kilka zadań wielu firmom? Czy rzeczywiście będziesz w stanie kontrolować proces w pełni? Nawet jeśli pojedyncze zadania okażą się wykonane co najmniej dobrze, to czy masz pewność, że stworzą satysfakcjonującą całość? Jak wyłapać błąd, gdy wszystkie składniki wydają się być dobrze wykonane? Czy możesz liczyć na to, że eksperci z wielu firm siądą przy wspólnym stole i będą zastanawiać się, co poszło nie tak, a może zostaniesz z tym sam?

Korzystając z usług Agencja.com, ryzyko ograniczasz do minimum. Nasze grupy, choć to osobne byty, są powiązane osobowo. Co jednak najważniejsze od wielu miesięcy pracujemy wspólnie i mamy już wypracowane mechanizmy komunikacji i łączenia pracy w jeden wspólny projekt. 

Rozszerzenie współpracy nigdy nie było tak łatwe

Portfolio Agencja.com jest bogate. Nasz partner nie musi od razu korzystać z całego menu. Jednak w każdej chwili może coś dodać. Z doświadczenia wiemy, że dzieje się to bardzo naturalnie. Wraz ze wzrostem zaufania i pewności co do skuteczności naszych specjalistów. Dodanie kolejnej usługi jest proste, a formalności skrócone są już tylko do niezbędnego minimum. 

Korzystna cena? Skorzystaj z agencji holistycznej

Na wycenę projektów składa się wiele składowych. Część z nich stanowią te, które niekoniecznie w pełni związane są z projektem klienta, ale tak – musimy za coś opłacić media czy nieruchomości. Im więcej zleceń przekazujesz w ręce wielu podmiotów, tym proporcjonalnie więcej płacisz na takie wydatki. Jednak decydując się na ofertę Agencja.com i dokładając kolejne usługi, możesz liczyć na to, że zapłacisz mniej niż w innym miejscu. Tylko za pracę i narzędzia wykorzystane do danego projektu. Pomija się bowiem też koszty związane z audytem firmy. Przecież znamy się już dobrze. 

Zniżki dla stałych klientów są naprawdę łakome. Skąd to wiemy? Nasi partnerzy lubią dokładać nam pracy.

Autor:

Karol

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!