Microsoft Advertising

(dawniej: Bing Ads)

Bo reklama w internecie nie kończy się na Google

Jesteśmy jedną z pierwszych polskich agencji, która może uruchamiać reklamy produktowe w Bing Product Ads. Ponieważ Bing Product Ads nie działa jeszcze w Polsce oficjalnie, użytkownik, który sam się tam zarejestruje nie ma dostępu do wyświetlania reklam w naszym kraju z lokalnym kierowaniem. My mamy.

Reklama w Bing, Yahoo!, MSN

Zastanawiasz się czy warto pojawić się w sieci wyszukiwania Microsoft? Podczas prowadzenia kampanii reklamowej w Bing, Twoje reklamy będą wyświetlane we wszystkich wyszukiwarkach należących do firmy Microsoft takich jak Bing, Yahoo! i MSN, sieci reklamowej Microsoft Audience Network oraz w witrynach partnerów. Dzięki temu dodatkowo “podbijesz” swoje zasięgi wśród potencjalnych odbiorców.

Tańsze koszty reklamy

Średnie CPC (koszt kliknięcia) dla reklamy Bing jest o 25% niższe niż w Google Ads.

Z czego to wynika?

W sieci wyszukiwania Bing nie znajdziemy tylu reklamodawców, co w Google. To w głównej mierze dzięki temu reklama Bing Ads jest tania. Znajdź swoją przestrzeń w Bing Ads już dziś i bądź jednym z liderów wśród reklamodawców w sieci wyszukiwania Microsoft.

Korzyści dla e-commerce

Każdy, kto prowadzi sklep internetowy, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak potężną dźwignią sprzedaży jest reklama. Bing Ads otwiera nowe ścieżki reklamowe, ma m.in. swoich specyficznych użytkowników, są to między innymi:

Tym samym, otwiera się szansa na dotarcie m.in. do tzw. silversów, czyli pokolenia 50+. Warto zwrócić uwagę, że ta grupa odbiorców jest w stanie wydać zdecydowanie większą kwotę na zakupy, niż młodsi klienci. Ze względu na rodzaj odbiorcy, na kampanie w Bing Ads powinni postawić właściciele sklepów oferujących produkty i usługi z droższych i trudno dostępnych kategorii.

Strategia

Sama obecność w sieci wyszukiwania Microsoft nie wystarczy. Kampanię reklamową należy odpowiednio śledzić, analizować i optymalizować pod kątem użytkowników, aby ta była skuteczna. 

Skutecznie dotrzemy z Twoją reklamą do tysięcy potencjalnych klientów będących użytkownikami firmy Microsoft. Powierz prowadzenie swojego konta reklamowego nam i bądź spokojny o efekty kampanii.

Potencjał ekspansji na USA

Według najnowszych danych statystycznych wyszukiwarka Bing ma ponad 5,63% udziału na rynku USA, zatem jeśli twój biznes obejmuje ten obszar to reklama za pośrednictwem Microsoft Advertising daje możliwości skalowania i wykorzystania potencjału tego udziału.