Sales Experts

Outsourcing procesu pozyskiwania nowego Klienta

Zajmiemy się outsourcingiem procesu pozyskania nowego Klienta dla Twojej firmy. Działamy kompleksowo i na wielu płaszczyznach. Doradzamy i dzielimy się wiedzą, wykorzystujemy nowoczesne metody i narzędzia, aby pozyskać i skutecznie konwertować leady.

Co
oferujemy?

Zespół handlowców

Pozyskiwanie leadów to dopiero początek. Nasz zespół handlowców zajmie się przeprowadzenie ich przez cały proces, aż do momentu podpisania umowy.

Pozyskiwanie leadów

Posiadamy własne bazy kontaktów oraz możliwość tworzenia nowych, tak aby uruchomić kampanie wychodzące.

Doradztwo strategiczne

W swoim zespole posiadamy doświadczonych strategów w obszarze marketingu oraz sprzedaży. Ogranicz koszty związane z zatrudnieniem własnego specjalisty na etacie.

Marketing 360

Do procesu sprzedaży podchodzimy całościowo. Wdrażamy zintegrowane i spójne działania, opierając się na wielokanałowej strategii dotarcia do klienta.

Dla startupów

Dla firm działających w obszarze B2B, gdzie budowa relacji i zaufania stanowią punkt wyjścia dla skutecznej sprzedaży.

Dla młodych biznesów i przedsiębiorstw

Gdy budowa własnych struktur sprzedaży to koszt i czas, które warto oszczędzić.

Dla importerów i producentów

Gdy poszukujesz partnerów biznesowych lub dystrybutorów dla swoich produktów

Dla firm technologicznych lub z obszaru IT

Gdy ważny jest rozwój produktu i usługi, a czasu i umiejętności sprzedażowych wciąż brakuje.

Co nas wyróżnia?

01.
Skuteczna sprzedaż

W Sales Experts rozumiemy sprzedaż jako proces, który wymaga dużego zaangażowania. Zespół doświadczonych ekspertów zapewnia maksymalne efekty poprzez opracowanie indywidualnych strategii dla każdego procesu.

02.
Skalujemy wyniki

Pozyskanie leada traktujemy wyłącznie jako jeden z etapów. Kluczowym elementem, na którym się koncentrujemy, jest podpisanie umowy. Aby zapewnić możliwość skalowania wyników sprzedaży, w swoich działaniach korzystamy z narzędzi automatyzujących procesy.

03.
Doświadczenie

Współpraca z Sales Experts oznacza możliwość korzystania z długoletniego doświadczenia naszych specjalistów. Każdy z nich posiada fachową wiedzę z różnych branż i obszarów, przez co jesteśmy w stanie obsługiwać brandy z milionowymi budżetami jak i specjalizujących się w bardziej niszowych obszarach.   

04.
Optymalizacja procesu

Outsourcing sprzedaży to jedna z najskuteczniejszych form optymalizacji procesów biznesowych. W ten sposób ograniczasz koszty zarządzania kadrą, zwiększasz swoją elastyczność i wyraźnie obniżasz ryzyko.

Pozyskamy nowych klientów dla Twojego biznesu.

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.