Loadingtime

Monitoring wydajności stron na podstawie rzeczywistych doświadczeń użytkowników

Prędkości działania strony na pozycję w Google ma niebagatelne znaczenie Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, konwersję sprzedaży oraz współczynnik odbić. Co zrobić, aby uzyskać realne dane o prędkości witryny? Odpowiedzią na ten problem jest usługa LoadingTime.com

Alarmy, raporty i wskazówki – co, gdzie i jak poprawić, aby Twoja witryna załadowała się szybko każdemu użytkownikowi.

Co
oferujemy?

Pomiar czasu ładowania strony w różnych lokalizacjach świata

Mapowanie użytkowników w czasie rzeczywistym

Pomiar czasu wczytywania każdego z elementów strony

Dane dotyczące wpływu przeglądarki oraz urządzeń na doświadczenia użytkowników

Co z nami zyskasz?

01.
Identyfikujemy słabe punkty strony w zależności od rodzaju urządzenia i przeglądarki użytkownika

Analiza doświadczeń każdego użytkownika wchodzącego w interakcję z Twoją stroną, pozwala nam wskazać wszystkie problematyczne obszary witryny. Na tej podstawie możesz przeprowadzić optymalizację witryny i dopasować ją do wymogów klientów.

02.
Większa szybkość ładowania strony

Szybkość ładowania strony przekłada się bezpośrednio na wskaźnik konwersji. Dzięki LoadingTime możesz przeprowadzić dokładne pomiary ładowania Twojej witryny w różnych miejscach na świecie i na różnych urządzeniach.

03.
Optymalizacja witryny

Dane na temat doświadczeń użytkowników są przechowywane i mogą być swobodnie filtrowane. To szczególnie istotne gdy chcesz potwierdzić słuszność wprowadzonych zmian na stronie. Szybkie porównanie względem archiwalnych danych pozwala ocenić czy optymalizacja przebiega we właściwym kierunku.

04.
Poznaj użytkowników

Dzięki LoadingTime możesz poznać dokładną lokalizację użytkowników odwiedzających Twoją witrynę. Gdy odniesiesz się do zgromadzonych danych, dowiesz się jak poszczególne regiony reagują na wprowadzone modyfikacje. Wystarczy uwzględnić te wahania podczas optymalizacji, aby przekrój zadowolonych klientów zwiększy się.

Dowiedz się kto i dlaczego został powstrzymany przed zakupami w Twoim sklepie

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.