Elivo

Agencja contentowa i content marketingowa

Content i copywriting dla e-commerce, startupów i wydawców. Treści, które sprzedają. Content jest motorem sprzedaży w internecie. To dzięki niemu zwiększa się ekspozycja marki i jej produktów w wyszukiwarkach, buduje świadomość oraz relacje z grupą docelową.

Projektujemy strategię, wyznaczamy cele i kompleksowo je realizujemy. Doradzamy, jak prawidłowo powinna przebiegać kampania.   

Co
oferujemy?

Audyt i optymalizację treści

Copywriting sprzedażowy

Content Marketing

Dodawanie produktów

Testy A/B: tytułów, opisów i parametrów

Prowadzenie bloga

Opracowanie strategii rozwoju

Prowadzenie profili w social media

Co nas wyróżnia?

01.
Wiemy co to sprzedaż

Wartościowy content zwiększa ekspozycję marki i jej produktów w wyszukiwarkach, buduje świadomość oraz relacje z klientami. To wszystko wpływa na wzrost sprzedaży. Cały nasz zespół wywodzi się bezpośrednio z branży e-commerce i tutaj czujemy się jak ryba w wodzie.

02.
Działamy na rynku od 10 lat

Od lat pracujemy dla Klientów, którzy wierzą, że dobry content napędza sprzedaż w internecie.

03.
Doskonała znajomość zasad i narzędzi SEO

Nasi specjaliści pracują zgodnie z najnowszymi zasadami SEO. Zoptymalizujemy Twoje treści pod kątem słów kluczowych oraz przeprowadzimy optymalizację techniczną serwisu, tak aby zwiększyć widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

04.
Jasny sposób raportowania wyników

Dowozimy wyniki i dokładnie to pokazujemy. To dla nas bardzo ważny element współpracy z klientami. Praca ze wskaźnikami pozwala na lepszą komunikację oraz optymalizację przyjętej strategii.

Odkryj content budujący sprzedaż