Elivo

Agencja contentowa i content marketingowa

Content i copywriting dla e-commerce, startupów i wydawców. Treści, które sprzedają. Content jest motorem sprzedaży w internecie. To dzięki niemu zwiększa się ekspozycja marki i jej produktów w wyszukiwarkach, buduje świadomość oraz relacje z grupą docelową.

Projektujemy strategię, wyznaczamy cele i kompleksowo je realizujemy. Doradzamy, jak prawidłowo powinna przebiegać kampania.   

Co
oferujemy?

Audyt i optymalizację treści

Copywriting sprzedażowy

Content Marketing

Dodawanie produktów

Testy A/B: tytułów, opisów i parametrów

Prowadzenie bloga

Opracowanie strategii rozwoju

Prowadzenie profili w social media

Co nas wyróżnia?

01.
Wiemy co to sprzedaż

Wartościowy content zwiększa ekspozycję marki i jej produktów w wyszukiwarkach, buduje świadomość oraz relacje z klientami. To wszystko wpływa na wzrost sprzedaży. Cały nasz zespół wywodzi się bezpośrednio z branży e-commerce i tutaj czujemy się jak ryba w wodzie.

02.
Działamy na rynku od 10 lat

Od lat pracujemy dla Klientów, którzy wierzą, że dobry content napędza sprzedaż w internecie.

03.
Doskonała znajomość zasad i narzędzi SEO

Nasi specjaliści pracują zgodnie z najnowszymi zasadami SEO. Zoptymalizujemy Twoje treści pod kątem słów kluczowych oraz przeprowadzimy optymalizację techniczną serwisu, tak aby zwiększyć widoczność w organicznych wynikach wyszukiwania Google.

04.
Jasny sposób raportowania wyników

Dowozimy wyniki i dokładnie to pokazujemy. To dla nas bardzo ważny element współpracy z klientami. Praca ze wskaźnikami pozwala na lepszą komunikację oraz optymalizację przyjętej strategii.

Odkryj content budujący sprzedaż

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.