Clickprotection

Odzyskamy środki wydane na nieuczciwe kliknięcia w Google Ads

Badania wskazują, że nawet 37% ruchu internetowego stanowią boty, natomiast 69% firm z budżetami powyżej miliona dolarów deklaruje utratę minimum 20% swoich budżetów z powodu fałszywych kliknięć. Serwis Clickprotection.com odzyska środki wydane na nieuczciwe kliknięcia w Google Ads w zamian za 20% zwróconej kwoty.

Co
zyskujesz?

Przeprowadzanie procesu reklamacji niesłusznie naliczonych opłat w Google Ads

Ochronę budżetu reklamowego

Blokowanie fraudów

Dostarczenie realnych danych dotyczące kampanii

Nasze przewagi

01.
Przejrzyste zasady współpracy

Dopóki nie odzyskamy Twoich pieniędzy, nie będziemy pobierać żadnych opłat. Naszym wynagrodzeniem jest 20% Twojego zwrotu. Proste.

02.
Bezobsługowe rozwiązanie

Dzięki skryptom, proces reklamowania będzie przeprowadzany automatycznie każdego miesiąca. Twoje zaangażowanie będzie ograniczone do minimum.

03.
Wyższe zwroty

Oszczędź nawet 20% na kliknięciach w reklamy produktowe dzięki Sembot CSS. Gwarancja przewagi nad konkurencją i oszczędności w wydatkach na kampanie.

04.
Sprawdzone metody

Przez lata toczyliśmy z Google skuteczną walkę o odzyskanie niesłusznie naliczonych PPC, zarówno dla nas samych, jak i dla  naszych klientów. Skorzystaj z Clickprotection i odzyskaj Twoje pieniądze.

Sprawdź ile możesz odzyskać

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.