AdsTalk

Porozmawiajmy o reklamie

Adstalk to z jednej strony otwarta przestrzeń wypowiedzi dla praktyków i ekspertów z zakresu marketingu, reklamy, social mediów, nowoczesnych technologii, analityki internetowej, z drugiej – źródło inspiracji i najbardziej aktualnej wiedzy oraz porad. Autorskie, unikalne, publikacje i uważne (praktyczne) podejście do omawianych problemów, to znaki rozpoznawcze serwisu.

Na Adstalk.pl swoje teksty publikują zarówno znani specjaliści czy influencerzy, jak i przedstawiciele agencji, startupów, właściciele firm, cenieni eksperci z różnych dziedzin. Kluczem jest praktyczny wymiar treści i wartość dla odbiorców.

Najczęstsze błędy popełniane w reklamie na Facebooku, jak poradzić sobie z bot traffic, jak wykorzystać Quorę w marketingu, rekrutacja do SEO – jakie umiejętności powinien posiadać kandydat idealny? To tylko kilka przykładów z setek wątków podejmowanych na Adstalk.

Szukasz fachowych publikacji?

Nowa szansa dla twojego sklepu, nie przegap jej!

Czy warto zacząć reklamować się już dziś?

My wiemy, że TAK!

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.